Optoma Europe Limited OPTOMA ZH451ST проекторы

- Бар
1 150 000 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Ақ |
| Өндіруші | Optoma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| 3D үйлесімділік | Иә (DLP 3D; Blu-ray DVD 3D, 3D 3D PC әмбебаптық 3D (1080p-ден көп 24 кадр секундына, 720p, 50/60 кадр секундына) |
| Қауіпсіздік | Қорғаныс планкасы, Kensington құлпы, қорғаныс паролі бар интерфейс. |
| Тік сыпыру | 24 ~ 120Гц |
| Кіріктірілген динамиктер | 1 Вт х 15Вт |
| Шығу | 1 x Аудио 3.5мм, 2 х USB-A 1.5A бойынша қоректену |
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 274х216х114 мм |
| Кепілдік | 3 жыл проектор |
| Көлденең сыпыру | 15 | 135кГц |
| Қолжетімділік | Y |
| Қорғау | IP6X |
| Масштабтау | Бекітілген |
| Түстерді көрсету сапасы | 1073,4 млн.гүл |
| Қоймадағы саны | 0 |
| Контраст қатынасы | 300 000:1 |
| Трапецияны түзету | +/-15° |
| Үлгі | ZH451ST |
| Тамақтандыру | 100V ~ 240V, 50-60Hz |
| Түрі бойынша | Лазерлік |
| Жарық көзінің түрі бойынша | Лазер |
| Проекциялық қатынас | 1.4:1 ~ 2.24:1 |
| Проекциялық қашықтық (м) | 1m - 10m |
| Жұмыс ылғалдылығы | конденсациясыз 80% салыстырмалы ылғалдылық |
| Экран өлшемі | 36" - 300" диагональ |
| Қосқыштар, кіріс | 2 x HDMI 2.0, 1 x Аудио 3.5мм, 1 x VGA |
| Объективті ауыстыру (offset) | 116% |
| Ел | Ұлыбритания |
| Технология | DLP |
| Шу деңгейі | 29-36 дБ |
| Фокустық қашықтық (мм) | 7.51 |
| Тіл | 25 тілдер: Араб, Чех, дат, голланд, ағылшын, парсы, фин, Француз, Неміс, Грек, венгр, индонезиялық, итальян, жапон, норвег, поляк, португал, румын, Орыс, қытай (жеңілдетілген), испан |
- Бағасы: 1 150 000 ₸

