Optoma Europe Limited OPTOMA ZH401e проекторы

- Бар
920 000 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Ақ |
| Өндіруші | Optoma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| 3D үйлесімділік | Yes (DLP 3D; PC frame sequential 120Hz 3D, Blu-ray DVD 3D) |
| Қауіпсіздік | Security bar, Kensington Lock, Парольмен қорғалған интерфейс |
| Тік сыпыру | 24 ~ 120Гц |
| Кіріктірілген динамиктер | 1 х 15Вт |
| Шығу | 2 x HDMI 2.0 1 x VGA, 1 x Аудио 3.5мм |
| Габариттері (Ш х Х Д), стандартты | 274х216х114 мм |
| Кепілдік | 12 ай |
| Көлденең сыпыру | 15 | 135кГц |
| Динамикалық контраст | 2 000 000:1 |
| Қолжетімділік | Y |
| Қорғау | IP6X |
| Масштабтау | 1.1 қолмен |
| Түстерді көрсету сапасы | 1073,4 млн.гүл |
| Контраст қатынасы | 300 000:1 |
| Трапецияны түзету | +/-30° (көлденең және тік) |
| Үлгі | ZH401e |
| Тамақтандыру | 100V ~ 240V, 50-60Hz |
| Түрі бойынша | Лазерлік |
| Жарық көзінің түрі бойынша | Лазер |
| Тұтынылатын қуат | (standby) |
| Проекциялық қатынас | 1.48:1 ~ 1.62:1 |
| Проекциялық қашықтық (м) | 1m - 10m |
| Экран өлшемі | 0.76m | 3.89m (30" | 153") диагональ |
| Қосқыштар, кіріс | 2 x HDMI 2.0 1 x VGA, 1 x Аудио 3.5мм |
| Объективті ауыстыру (offset) | 116% |
| Ел | Ұлыбритания |
| Технология | DLP |
| Шу деңгейі | 29дБ -31дБ |
| Фокустық қашықтық (мм) | 21.86 | 24mm |
- Бағасы: 920 000 ₸

