Zalman ALPHA2 DS A36 White сумен салқындатқышы бар куәгер

- Бар
- Коды:83534
79 900 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Zalman ALPHA2 DS A36 White сумен салқындатқышы бар куәгер
Zalman ALPHA2 DS A36 White бұл күшті заманауи процессорлармен жұмыс істеуге арналған жоғары өнімді сұйықтық суытқыш жүйе. 360 мм форматты радиатор жылу бұру бойынша айтарлықтай қорды қамтамасыз етеді, бұл осы модельді жоғары класты ДК мен жүктемелері жоғары жұмыс станцияларының ойнау үшін тиімді таңдау етеді.
Жүйе заманауи ойындарды, кәсіби қолданбаларды және ресурсты көп қажет ететін міндеттерді қоса алғанда, ұзақ жүктемелер кезінде тұрақты жұмысқа бағытталған. Сұйықтық суыту барлық жүйенің тұрақтылығы мен өнімділігін сақтай отырып, тіпті жоғары жылу шығару жағдайында да процессордың температурасын тиімді түрде төмендетуге мүмкіндік береді.
Ақ орындау модельдің премиум сипатын көрсетеді және оны ашық және кастомдық құрастыру үшін тамаша таңдау жасайды. СЖО мөлдір бүйірлік панельдері бар заманауи корпустарға үйлесімді сәйкес келеді және ішкі құрастырудың ұқыптылығын атап көрсетеді.
Zalman ALPHA2 DS A36 White ымырасыз сенімді әрі тиімді салқындатуды іздейтін пайдаланушылар үшін жарамды. Бұл жоғары жиіліктегі процессорды пайдалануды жоспарлайтын және кез келген сценарийлерде жүйенің тұрақты жұмысын күтетіндер үшін шешім.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Zalman |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 350W |
| Артикул | ALPHA2 DS A36 White |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.85 |
| Ауа ағыны | 69,12 CFM |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 360 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 430 |
| ТҮК коды | 0200158598552 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Желдеткіштер саны | 3 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0126025 |
| Жарықтандыру | ARGB |
| Айналу жылдамдығы | 600 - 2000 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / AM5 / AM4 / AM3 / AM3+ / AM2 / AM2+ |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin ARGB |
| Шу деңгейі | 29.7 дБА |
| Штрих-код | 8800263650255 |
| Қуатты тұтыну | 3,36 Вт |
| Сорғының қуат тұтынуы | 5,4 Вт |
- Бағасы: 79 900 ₸



