Балалар үрлемелі бассейні Intex 57135NP

- Бар
- Коды:27515
36 586 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Dinoland 302 х 229 см, INTEX, 57135NP, Винил, 290 г., 2 + ден, Горка, Динозавр түріндегі шашыратқыш, динозавр үрмелі пішіндері мен шартты белшемелеге арналған дөңгелек кергішті дөңгелек қорапты көгілдір қызыл мен қоқым түске айналдыра орналыған ағаш алаңын көргіштігі бар сейхроникалық түсті
Динолэндтің үрлемелі ойын орталығы екі бассейн, сырғанақ және түрлі-түсті пластикалық доптары бар балалар ойнау кешені. Үрлемелі төбешікте баланың қауіпсіз жерге қонуы үшін табанында жұмсақ үрлемелі жастық бар. Ойын орталығына бақша түтігі қосылуы мүмкін және төбешіктің үстінен үрлемелі аркадан сарқырама құйылады. Шағын бассейнді пластикалық доптары бар құрғақ бассейн ретінде де пайдалануға болады. Жиынтықта диаметрі 8 см түрлі-түсті пластикалық доптар мен үрлемелі сақина динозавригі бар. Ойын орталығы 2 жастан бастап бір немесе екі баланың белсенді ойындарына арналған.
Материал: жоғары сапалы винил, 0,3 мм
Ұсынылатын жасы: 2 жастан бастап
Дұрыс: үрлемеген
Өлшемі: 302 х 229 см
Биіктігі: 112 см
Борт биіктігі: | 25 см
Бассейн көлемі: 290 л.
Барынша жүктеме: 81 кг.
Жиынтық
Алмалы-салмалы төбешік;
Ауыспалы шашыратқыш (су көзіне (шланга) қосылу талап етіледі);
Үрлемелі ойыншықтар: сақиналы динозавр, салмалы сақиналар;
Теруге арналған қалпақ: силиконды;
Суды ағызатын қақпан: бар;
Ремкомплект.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intex |
| Биіктігі | 25 см |
| Ұзындығы | 302 см |
| Ені | 229 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 57135NP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 7.64 |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200056998409 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 15400069 |
| Көлем | 0.033203 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Түсі | Көк-сары |
| Штрих-код | 6941057402505 |
- Бағасы: 36 586 ₸



