Балаларға арналған үрлемелі Intex 57482NP бассейні

- Бар
- Коды:30280
12 880 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
My Sea Friends 163 х 107 х 46 см балаларға арналған үрлемелі бассейн INTEX, 57482 NP, Винил, 230л, 3+3, Үш камералы, Ақ көк түсті = қызыл жебір қорабын алу үшін арналған үш қабырғалы түсті
Сопақша пішінді INTEX 57482 түпнұсқа үрлемелі бассейні 3 жастан асқан балаларға арналған. Өте қарапайым безендірілген, бассейн қабырғалары мөлдір, бұл баланы қызықтырады. Құю клапанымен жабдықталған. Борт үш сақинадан тұрады, әрқайсысы жеке үрленеді. Бассейннің түбі теңіз тұрғындарының бейнесімен безендірілген.
Материал: жоғары сапалы винил
Материалдың қалыңдығы: 0,3 мм
Әуе камераларының саны: 3
Ұсынылатын жас: 3 жастан бастап
Түбі: үрленбеген, 0,3 мм
Өлшемі: 163 х 107 см
Борттардың биіктігі: 46 см
Бассейн көлемі: 230 л
Жиынтық
Теруге арналған қалпақ: силиконды;
Суды ағызатын қақпан: бар;
Ремкомплект.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intex |
| Биіктігі | 46 см |
| Ұзындығы | 163 см |
| Түсі | Көгілдір |
| Ені | 107 см |
| Пішін | Сопақша |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 57482NP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.682 |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200029921953 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 101513815 |
| Көлем | 0.0096138 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6941057454825 |
- Бағасы: 12 880 ₸



