Philips Ecohome LED Lustre 5W 500lm E14 840P45NDFR лампасы

- Бар
- Коды:55111
1 035 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Эл.диодты шам, Philips, Ecohome, LED Lustre, 5W-500lm-E14-840P45NDFR, қуаты 5Вт Жарық ағымы 500Лм, Цокол Е14 түстің берілген көрсеткіш индекстер, ауаның қызуы 400С12, 81С3035 165С 133х27 13330х3001 16530х0133 КбС 1 К1133 Кг дейінгі клечті шам үлгісі Р4850Ф мимо = = = = такие
• Заманауи жарықдиодты шамдар — бұл жалпы жарықтандыруға арналған тамаша шешім. Олар жоғары сапалы жарықты сәулелендіреді, орнатылған сәттен бастап электр энергиясына арналған шығыстарды азайтады және жиі ауыстыруды талап етпейді.
EcoHome сериялы жарықдиодты шамдар
• EcoHome сериялы шамдардың негізгі желісі қолжетімді бағамен, жақсы жарық беру орташа есеппен 100 лм/Вт, жоғары жарықтандыру индексімен, фотобиологиялық қауіпсіздік талаптарына сай келеді.
Ұзақ қызмет ету мерзімі
• Қызмет ету мерзімі мүмкін емес - 12 000 сағат
Hue White
• Жарықтық шоқтықта инфрақызыл сәуле жоқ, сондықтан жылу өндірілмейді, ал ультрафлоттың болмауының арқасында
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Philips |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түс температурасы | 4000К |
| Жертөле | E14 |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 500 лм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 929002970037 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.051 |
| ТҮК коды | 0200133965096 |
| СЭҚ ТН коды | 8539520003 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Philips Ecohome LED Lustre 5W 500lm E14 840P45NDFR лампасы |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000249944 |
| Толық атауы (қаз) | Лампа, Philips, LED Lustre 5W-500lm-E14-840P45NDFR, Ecohome, 5W, 500Lm, E14, 80CRI, 4000К бейтарап артқы қабырғаның астелзамды, радиосымы үшін радиограммның қолданылған режимін пайдалану арқылы уақытқа үзу 11150х2730С301211х5030ХVІVQW110135 11833355050-230С123050 = = = = = такие |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 5 Вт |
| Жұмыс кернеуі | 220В |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Колба түрі (қалып) | G45 |
| Штрих-код | 8719514322110 |
- Бағасы: 1 035 ₸


