Philips Ecohome LED Candle 5W 500lm E14 827B35NDFR шамы

- Бар
- Коды:55107
1 125 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Philips Ecohome LED Candle 5W 500lm E14 827B35NDFR шамы
• Заманауи жарықдиодты шамдар — бұл жалпы жарықтандыруға арналған тамаша шешім. Олар жоғары сапалы жарықты сәулелендіреді, орнатылған сәттен бастап электр энергиясына арналған шығыстарды азайтады және жиі ауыстыруды талап етпейді.
EcoHome сериялы жарықдиодты шамдар
• EcoHome сериялы шамдардың негізгі желісі қолжетімді бағамен, жақсы жарық беру орташа есеппен 100 лм/Вт, жоғары жарықтандыру индексімен, фотобиологиялық қауіпсіздік талаптарына сай келеді.
Ұзақ қызмет ету мерзімі
• Ұзақ қызмет ету мерзімі - 10 000 сағат
Hue White
• Жарық шоғында инфрақызыл сәуле жоқ, сондықтан жылу өндірілмейді, ал ультракүлгін сәулелердің болмауына байланысты заттар мен материалдар түссіз қалады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Philips |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түс температурасы | 2700К |
| Жертөле | E14 |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 500 лм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 929002968437 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.043 |
| ТҮК коды | 0200133965058 |
| СЭҚ ТН коды | 8539520003 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Шам Philips Ecolume LED 5Вт 500лм E14 827B35NDFR |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000195596 |
| Толық атауы (қаз) | Шам, Philips, LED Candle 5W-500lm-E14-827B35NDFR, Ecohome, Қуат 5Bт, Жарық ағындар 500лм, Цокол E14, Тос мимодар алғының астына 500K. |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 5 Вт |
| Жұмыс кернеуі | 220В |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Колба түрі (қалып) | C35 |
| Штрих-код | 8719514322042 |
- Бағасы: 1 125 ₸


