Bestway 56671 қаңқалы бассейні

- Қолжетімді емес
- Коды:22937
367 127 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Steel Pro MAX Rectangular 488 х 244 х 122 см, BESTWAY, 56671, Винил, 11532 л., Болат қаңқа Құмайтұнғыш ф-сорғы 58515, сатылы Басым-358630, Тентеңг, 532735 Басымгүндет 1338135-35352.Сұр түсті корроб.
Артқы аулаңызда жер үсті бассейнімен армандарыңыздың жазын (және балаларыңыздың армандарын) өткізіңіз! Bestway| Steel Pro MAXTM жерүсті бассейні оңай орнатылады және ұзақ уақытқа қызмет етеді.
Берік конструкция:
бассейннің берік жақтауы тұрақтылық пен төзімділікті қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы тот басуға шыдамды болаттан жасалған. ClickConnectTM қосқыштары қосымша құралдарды немесе керек-жарақтарды талап етпей, бассейн орнатуды жеңілдетеді. Рама қосқыштары сонымен қатар тоттың түзілуіне төзімділікті қамтамасыз ете отырып, металл мен металдың қосылуын болдырмайды. Бассейннің берік лайнері төзімділікті арттыру және тесуге төзімді болу үшін төзімділігі жоғары 3 қабатты арматураланған Tritech| тозуға төзімді материалдан жасалған. Tritech материалы 15% бөлінуге төзімді, 33%-ға созылуға төзімді және стандартты ПВХ-ге қарағанда тесуге тұрақты, сондықтан бассейн жазда сізге жазда қызмет етеді.
Қосымша ерекшеліктер:
бұл жердегі бассейннің жиынтығында сүзгіш құм сорғысы, баспалдақ және бассейн қақпағы бар. Сонымен қатар, бұл бассейн маусымнан тыс уақытта сақтау үшін өте оңай орнатылады және бөлінеді. Ешқандай аспап қажет емес; бассейннен суды тез және оңай ағызу үшін кіріктірілген шығынды реттегіш клапанға құбырша жалғанған болуы тиіс.
Осы Bestway Steel Pro MAX бассейнінде суда жаз өткізіңіз!
Тостағанның материалы: жоғары сапалы үш қабатты винил 0.56 мм (түбі 0.56 мм);
Қаңқаның материалы: ұнтақ бояумен күшейтілген мырышталған болат U-түтіктер (дөңгелек нысанды);
Мөлшері: 488 х 244 см
Биіктігі: 122 см
Бассейннің көлемі: 11532 л.
Аксессорларды қосу түрі: саңылау;
Монтаждау уақыты: 40-60 минут + сумен толтыру.
Жиынтық
Сүзгіш құм сорғысы 58515 (3596 л/с);
Бассейнге арналған баспалдақ 58336 (122 см);
Бассейнге арналған тент 58472;
Суды ағызатын клапан бар;
Ремкомплект.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Биіктігі | 122 см |
| Ұзындығы | 488 см |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 244 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | | 56671 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 99.62 |
| Кепілдік | 3 ай |
| ТҮК коды | 0200230970979 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 15400184 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Bestway 56671 кен орны бассейн |
| Көлем | 0.635166 |
| Толық атауы (қаз) | Steel Pro MAX андық бүркіттер бассейні, 488 x 244 x 122 см, BESTWAY, 56671, винил, 11532 л, аналық белдем, құм, қопарғыштығы 58336 атшабылған құс. |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6941607366592 |
- Бағасы: 367 127 ₸



