Инвертор SVC DI-800-F-LCD

- Қолжетімді емес
- Коды:7475
63 964 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DI-800-F-LCD инверторы Тұрақты токты ауыспалы тоққа айналдыруға арналған құрылғы Автокөлік аккумуляторынан (12 VV) тұрмыстық құрылғылардың жұмысы үшін (220 VAC) жиі қолданылады. Осы серияның инверторлары қалалық желіден електен өткен автокөлік аккумуляторларын зарядтау функциясымен қосарлана орнатылған. Сондай-ақ сыртқы аккумуляторлары қосылған ИБП-нің орнына кеңінен қолданылады. Қосылатын аккумуляторлардың ең жоғары жиынтық сыйымдылығы шектеусіз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | DI-800-F-LCD |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 11.28 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 3 мс |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 257x290x123 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 145-270В |
| Кабель ұзындығы | 1,5 м |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB (Smart технологиясы) |
| ТҮК коды | 0200165227001 |
| СЭҚ ТН коды | 8504408500 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 2 х Шүко |
| Қысқаша атауы (қаз) | Инвертор SVC DI-800-F-LCD |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 800ВА / 640Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Батарея жинағының кернеуі | ±12В |
| Көлем | 0.027113125 |
| Толық атауы (қаз) | Инвертор, SVC, DI-800-F-LCD, қуат 800VA/640W, акс 12V и /аспасы 220V, батыстар 220V (таза синусоидалық шығыс), AVR, радиолар 115075 лық қашықтықтағы аспалар 14665 V 13465 V 16534 VN 175 130 1 180 А 135 000 Air bookce 135 000 Instrument 130 500 000 А 1 130 165 = = = = = = = = такие |
| Жұмыс ылғалдылығы | 20-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Батарея жинағын қосу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6908112013168 |
- Бағасы: 63 964 ₸



