Балаларға арналған үрлемелі Intex 58485NP бассейні

- Бар
- Коды:30284
23 756 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sealife Swim Center 305 х 183 х 56 см отбасылық үрленген бассейн, INTEX, 58485NP, Винил, 1050 л, 6+3
Ыңғайлы Intex тікбұрышты бассейні - ыстық, құрғақ, жазғы ауа-райында отбасының барлық жерінде демалыс үшін өте ыңғайлы жер. Ол бассейнді бір рет үрлеп пайдалануға ыңғайлы – сіз оларды маусым бойы үнемі сумен ауыстыра аласыз. Сондай-ақ не істеу оңай – құйып алу үшін арнайы клапан бар. Онда бірнеше бала мен ересек бір уақытта суға түсе алады.
Материал: жоғары сапалы винил, 0.33 мм
Ұсынылатын жас: 6 жастан бастап
Дұрыс: үрлемеген
Мөлшері: 305 х 183 см
Биіктігі: 56 см
Бассейннің көлемі: 1050 л.
Жиынтық
Теруге арналған клапан: силиконды комбо-клапан;
Суды ағызатын қақпан: бар;
Ремкомплект.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intex |
| Биіктігі | 56 см |
| Ұзындығы | 305 см |
| Ені | 183 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 58485NP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 7.395 |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200334528076 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 100254914 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Intex 58485NP Балаға тұрақты ырлемелі бассейн |
| Көлем | 0.024123925 |
| Толық атауы (қаз) | Sealife Swim Center Отбасылық үрмелі бассейн, 305 x 183 x 56 см INTEX, 58485NP, винил, 1050 L, 6 +, ақ және көк, қырықлық ұшқын, бір атой қарлы атом қопарлардан атылып асып |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Түсі | Басып шығару |
| Штрих-код | 6941057454856 |
- Бағасы: 23 756 ₸



