Балаларға арналған үрлемелі Intex 57470NP бассейні

- Бар
- Коды:30279
16 597 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sun Shade 157 x 157 см балалар үрлемелі бассейні, INTEX, 57470NP, Винил, 295 л., 2+. Алмалы-салмалы тент, Күлгін, Түсті қорап
Sun Shade Intex 57470 балалар үрлемелі бассейні - ашық аспан астындағы суға шомылу және көңілді ойындар үшін арналған тамаша үрлену бассейні. Бұл модель күн сәулесінің тікелей әсерінен сенімді қорғайтын арнайы алынбалы қалқамен жабдықталған. Бассейнді өте оңай және тез үрлеуге және кез келген арнайы құралдарды пайдаланбай пайдалануға болады. Өте ыңғайлы, өзіңмен бірге жолға алып баруға болады. Берік және жоғары сапалы материалдардан жасалған, бұл ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді.
Материал: жоғары сапалы винил 0,25 мм
Әуе камераларының саны: 4
Ұсынылатын жасы: 2 жастан бастап
Дұрыс: үрлемеген
Өлшемі: 157 х 157
Биіктігі: 122 см
Борттардың биіктігі: 38 см
Бассейн көлемі: 295 л.
Жиынтық
Қалқа: алмалы-салмалы, үрленетін;
Теруге арналған қалпақ: силиконды;
Суды ағызатын қақпан: бар;
Ремкомплект.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intex |
| Биіктігі | 38 см |
| Ұзындығы | 157 см |
| Ені | 157 см |
| Түсі | Күлгін |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 57470NP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 3.887 |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200230093326 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 103619197 |
| Көлем | 0.01225917 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6941057402567 |
- Бағасы: 16 597 ₸



