Bestway 56457 каркас бассейні

- Бар
- Коды:22931
295 022 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Steel Pro MAX Rectangular 412 х 201x122 см, BESTWAY, 56457, Винил, 8124 л., Болат каркас, құм ф-насос 58515, сатылы қ: қ 8335. ң АСТАРС БАРС БАРС БАР ҚАРСЫ Рыпша шоқталатын астауышты қабырғалардың ұзындығы 303330; КССС-265х271150; Кен құнды = = = = = такие
Артқы аулаңызда жер үсті бассейнімен армандарыңыздың жазын (және балаларыңыздың армандарын) өткізіңіз! Bestway| Steel Pro MAXTM жерүсті бассейні оңай орнатылады және ұзақ уақытқа қызмет етеді.
Берік конструкция:
бассейннің берік жақтауы тұрақтылық пен төзімділікті қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы тот басуға шыдамды болаттан жасалған. ClickConnectTM қосқыштары қосымша құралдарды немесе керек-жарақтарды талап етпей, бассейн орнатуды жеңілдетеді. Рама қосқыштары сонымен қатар тоттың түзілуіне төзімділікті қамтамасыз ете отырып, металл мен металдың қосылуын болдырмайды. Бассейннің берік лайнері төзімділікті арттыру және тесуге төзімді болу үшін төзімділігі жоғары 3 қабатты арматураланған Tritech| тозуға төзімді материалдан жасалған. Tritech материалы 15% бөлінуге төзімді, 33%-ға созылуға төзімді және стандартты ПВХ-ге қарағанда тесуге тұрақты, сондықтан бассейн жазда сізге жазда қызмет етеді.
Қосымша ерекшеліктер:
бұл жердегі бассейннің жиынтығына сүзгіш құм сорғысы мен баспалдақ кіреді. Сонымен қатар, бұл бассейн маусымнан тыс уақытта сақтау үшін өте оңай орнатылады және бөлінеді. Ешқандай аспап қажет емес; бассейннен суды тез және оңай ағызу үшін кіріктірілген шығынды реттегіш клапанға құбырша жалғанған болуы тиіс. Бұл бассейн бейтарап сұр сыртқы лайнердің және Ripple Mosaic TM ішкі лайнерінің шынайы суретінің арқасында аулаңызға мінсіз сәйкес келеді.
Күнге көңілді болып, Steel Pro MAX бассейнінде күні бойы демалыңыз!
Тостағанның материалы: жоғары сапалы үш қабатты винил 0.56 мм (түбі 0.56 мм);
Қаңқаның материалы: ұнтақ бояумен күшейтілген мырышталған болат U-түтіктер (дөңгелек нысанды);
Мөлшері: 412 х 201 см
Биіктігі: 122 см
Бассейннің көлемі: 8124 л.
Аксессорларды қосу түрі: саңылау;
Монтаждау уақыты: 30-60 минут + сумен толтыру.
Жиынтық
Сүзгіш құм сорғысы 58515 (3596 л/с);
Бассейнге арналған баспалдақ 58336 (122 см);
Суды ағызатын клапан бар;
Ремкомплект.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Биіктігі | 122 см |
| Ұзындығы | 412 см |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 201 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 56457 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 78.76 |
| Кепілдік | 3 ай |
| ТҮК коды | 0200230971099 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 100459460 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Bestway 56457 калалы бассейні |
| Көлем | 0.630474 |
| Толық атауы (қаз) | Steel Pro MAX андық бүркіттер бассейні, 412 x 201 x 122 см, BESTWAY, 56457, винил, 8124 л., алтыны, құм, сорғылы-мықынынғы, 758275; астаулы қатқақшаның атегі (3733 ат, - 133 км); 1 астротехникасы мен трюмиті бар лазарекасы бар 16518; асқабұршағына байым = = = = = = такие |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Штрих-код | 6941607328323 |
- Бағасы: 295 022 ₸



