Bestway 56441 каркас бассейні

- Бар
- Коды:22930
218 033 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Steel Pro MAX Rectangular 404 x 201 x 100 см, BESTWAY, 56441, Винил, 6478 л., Болат қаңқа, Ф-насос 58383 (2006ж), Қыпышаяң 358248 Аңқаяқ-қаңғыс Ошағанның қоқымдары мен асқалқымдар 16527х3001 1-тарауыштар мен қондырылған ағаш асқабұршағына қарсы қалың ағаш Ғылыми = = = такие
Артқы аулаңызда жер үсті бассейнімен армандарыңыздың жазын (және балаларыңыздың армандарын) өткізіңіз! Bestway| Steel Pro MAXTM жерүсті бассейні оңай орнатылады және ұзақ уақытқа қызмет етеді.
Берік конструкция:
бассейннің берік жақтауы тұрақтылық пен төзімділікті қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы тот басуға шыдамды болаттан жасалған. ClickConnectTM қосқыштары қосымша құралдарды немесе керек-жарақтарды талап етпей, бассейн орнатуды жеңілдетеді. Рама қосқыштары сонымен қатар тоттың түзілуіне төзімділікті қамтамасыз ете отырып, металл мен металдың қосылуын болдырмайды. Бассейннің берік лайнері төзімділікті арттыру және тесуге төзімді болу үшін төзімділігі жоғары 3 қабатты арматураланған Tritech| тозуға төзімді материалдан жасалған. Tritech материалы 15% бөлінуге төзімді, 33%-ға созылуға төзімді және стандартты ПВХ-ге қарағанда тесуге тұрақты, сондықтан бассейн жазда сізге жазда қызмет етеді.
Қосымша ерекшеліктер:
бұл жердегі бассейннің жиынтығына картриджі мен баспалдақы бар сүзгі сорғы кіреді. Сонымен қатар, бұл бассейн маусымнан тыс уақытта сақтау үшін өте оңай орнатылады және бөлінеді. Ешқандай аспап қажет емес; бассейннен суды тез және оңай ағызу үшін кіріктірілген шығынды реттегіш клапанға құбырша жалғанған болуы тиіс. Бұл бассейн бейтарап сұр сыртқы лайнердің және Ripple Mosaic TM ішкі лайнерінің шынайы суретінің арқасында аулаңызға мінсіз сәйкес келеді.
Күнге көңілді болып, Steel Pro MAX бассейнінде күні бойы демалыңыз!
Тостағанның материалы: жоғары сапалы үш қабатты винил 0.56 мм (түбі 0.56 мм);
Қаңқа материалы: ұнтақ бояуы бар (сыртынан және ішінен) күшейтілген мырышталған болат U-құбырлар (сорма нысандар).
Өлшемі: 404 х 201 см
Биіктігі: 100 см
Бассейннің көлемі: 6478 л.
Қамыттарға аксессуарларды қосу түрі:
Монтаждау уақыты: 40-60 минут + сумен толтыру.
Жиынтық
Картриджі бар сүзгіш сорғы 58383 (2006 л/сағ) 58094 (II тип);
Баспалдақ 58335 (107 см);
Суды ағызуға арналған қақпақ;
Ремкомплект.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Биіктігі | 100 см |
| Ұзындығы | 404 см |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 201 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 56441 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 59.85 |
| Кепілдік | 3 ай |
| ТҮК коды | 0200120845219 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 15400219 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Bestway 56441 кен орны бассейні |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.29146 |
| Толық атауы (қаз) | Steel Pro MAX андық бүркіттер бассейні, 404 x 201 x 100 см, BESTWAY, 56441, винил, 6478 л, аналық қасқа, F-сорғы 58383 (2006 ж./сағ) ат ағуы - 8336, қатып қіпсатарлар сұлының қоңыты қоқымданып түйген байрағына арналған жеген тоқтар мен атқ, қоңырап тайлар мен ағаш тұқым = = = = = = такие |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6942138986372 |
- Бағасы: 218 033 ₸



