Балаларға арналған үрлемелі Intex 57403NP бассейні

- Бар
- Коды:27518
6 685 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rectangular 166 х 100 х 28 см, INTEX, 57403NP, Винил, 90л, 2 +, Үрлеу едені, Ақ көк, түрлі түсті қорап
Intex 57403 үрлемелі бассейні тікбұрышты, түбі 166х100х28 см, Бассейн 2 жастан асқан балалар үшін арналған. Бассейн мықты винилден жасалған, түбі үрленген. Тасымалдаудың ыңғайлылығы мен жеңілдігінің арқасында бассейнді саяхатқа апаруға болады. Балалар жайлы үй ваннасынан гөрі бассейнде жақсы сезінеді.
Материал: жоғары сапалы винил
Материалдың қалыңдығы: 0,3 мм
Әуе камераларының саны: 2
Ұсынылатын жасы: 2 жастан бастап
Түбі: үрленген, 0,3 мм
Өлшемі: 166 х 100 см
Борттардың биіктігі: 28 см
Бассейннің көлемі: 90 л
Жиынтық
Теруге арналған қалпақ: силиконды;
Ремкомплект.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intex |
| Биіктігі | 28 см |
| Ұзындығы | 166 см |
| Ені | 100 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 57403NP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.488 |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200029884401 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 15400271 |
| Көлем | 0.00491744 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6941057454030 |
- Бағасы: 6 685 ₸



