Bestway 54006 балаларға арналған үрлемелі бассейн

- Бар
- Коды:32860
15 153 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Blue Rectangular 262 х 175 51 см отбасылық үрлемелі бассейн, BESTWAY, 54006, Винил, 778 л, 6 +, Төгілетін қалпақ, көк күңгірт, Түсті жәшікті, 1-2х01х01х01; 1133—01х35-2; 11С1130х12х12х0130 ВW12-265х0130 ВW12-265С; 11С1830х0130-230х01С = = = = = = = = = = такие
Ересектер мен 6 жастан асқан балаларға арналған тік бұрышты отбасылық үрлемелі Bestway бассейні. Жоғары сапалы винилден жасалған, тұрақты, сенімді және қауіпсіз. Бүйірлері кең жұмсақ қабырғалары және винилден қатты түбі бар.
Бассейн жеңіл үрленеді және кез келген тегіс бетке орнатылады. Бассейнді пайдаланғаннан кейін суды ағызу үшін арнайы төгу клапаны көзделген. Клапанды бақша түтігіне қосуға болады.
Материал: жоғары сапалы винил, 0,27 мм, текстуралық сурет
Ұсынылатын жас: 6 жастан бастап
Дұрыс: үрлемеген
Өлшемі: 262 х 175 см
Биіктігі 51 см
Бассейннің көлемі: 778 л.
Жиынтық
Теруге арналған клапан: силиконды комбо-клапан;
Суды ағызатын қақпан: бар;
Ремкомплект.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Биіктігі | 51 см |
| Ұзындығы | 262 см |
| Түсі | Көгілдір |
| Ені | 175 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 54006 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 4.607 |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200274275115 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 107659688 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Балғаным үрлемелі бассейн Bestway 54006 |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0171585 |
| Толық атауы (қаз) | Көкшең дікбұрышты отбасылық үрмелі бассейн, 262 x 175 x 51 см, BESTWAY, 54006, винил, 778 л, 6+, дренаж қақпақтары, мимого |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6942138968019 |
- Бағасы: 15 153 ₸



