Bestway 56217 балаларға арналған қаңқа бассейні

- Бар
- Коды:15175
15 493 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балалар каркас бассейні My First 122 х 122 х 30.5 см, BESTWAY, 56217, 365 л., Винил, Көк, Түрлі түсті қорап
Балалар үшін жаздың жылы айларында бассейнде бір күн өткізуден артық ештеңе жоқ, ал Bestway| балалар мен отбасыларға осы тәжірибені біздің My First Frame Pools желісін пайдалану арқылы аулада жасауға көмектесіп жатыр. Бұл балалар бассейндері топтамасы балаларға ыңғайлы, терең емес, жер үсті бассейнінің нұсқасын ұсынады. Бұл балалар бассейндері мықты және сенімді, оларға қауіпсіздікке ерекше көңіл бөлінеді, бұл балаларға өмір бойы сақталатын естеліктерді жасауға мүмкіндік береді.
Тостаған материалы: жоғары сапалы үш қабатты винил 0,42 мм (түбі 0,25 мм);
Қаңқа материалы: тот баспайтын мырышталған болат қаңқа
Мөлшері: 122 х 122 см
Биіктігі: 30.5 см
Бассейн көлемі: 365 л.
Аксессорларды қосу түрі: жоқ;
Монтаждау уақыты: 10 минут + сумен толтыру.
Жиынтық
Суды ағызатын клапан жоқ;
Ремкомплект.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Биіктігі | 30.5 см |
| Ұзындығы | 122 см |
| Түсі | Көгілдір |
| Ені | 122 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 56217 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 4.233 |
| Кепілдік | 3 ай |
| ТҮК коды | 0200120856185 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 101312557 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Bestway 56217 балаға арналған рамалы бассейн |
| Көлем | 0.016055 |
| Толық атауы (қаз) | Менің он балаға арналған рамалы бассейнім, 122 x 122 x 30,5 см, BESTWAY, 56217, Винил, 365 л., Көк, қолдан жасалған |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6942138974973 |
- Бағасы: 15 493 ₸



