Bestway 54005 балаларға арналған үрлемелі бассейн

- Бар
- Коды:17419
12 600 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Теal Rectangular 201 х 150 51 см отбасылық үрлемелі бассейн, BESTWAY, 54005, Винил, 450 л, 6 +, Төгілетін қалпақ, көгерген қою түсті қорап
Ересек балаларға арналған 6 жастан асқан тік бұрышты отбасылық үрлемелі Bestway бассейні. Жоғары сапалы винилден жасалған, тұрақты, сенімді және қауіпсіз. Бүйірлері кең жұмсақ қабырғалары және винилден қатты түбі бар.
Бассейн жеңіл үрленеді және кез келген тегіс бетке орнатылады. Бассейнді пайдаланғаннан кейін суды ағызу үшін арнайы төгу клапаны көзделген. Клапанды бақша түтігіне қосуға болады.
Материал: жоғары сапалы винил, 0,2 мм
Ұсынылатын жас: 6 жастан бастап
Дұрыс: үрлемеген
Өлшемі: 201 х 150 см
Биіктігі 51 см
Бассейн көлемі: 450 л.
Жиынтық
Теруге арналған клапан: силиконды комбо-клапан;
Суды ағызатын қақпан: бар;
Ремкомплект.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Биіктігі | 51 см |
| Ұзындығы | 201 см |
| Түсі | Көгілдір |
| Ені | 150 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 54005 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 3.107 |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200333602647 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 101027543 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Bestway 54005 Балаға үрлемелі бассейні |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.010695 |
| Толық атауы (қаз) | Көкшілтті ықбұрышты үрмелі отбасылық бассейн, 201 x 150 x 51 см, BESTWAY, 54005, винил, 450 л, 6 +, дренаж клапандар, Билік бір жүзбұры, Бес қызыл тау бөг. |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6942138967982 |
- Бағасы: 12 600 ₸



