Bestway 54118 балаларға арналған үрлемелі бассейн

- Бар
- Коды:38065
15 794 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Отбасылық үрлемелі бассейн Play 262 х 157 х 46 см, BESTWAY, 54118, Винил, 544л, 3 +, Күміс нысан, бортта суреттері бар ақ көгілдір қорап, түрлі- түсті жәшіктің түріктіру үшін белгіленген сурет пен оның түсті түсті
Bestway| үрлемелі ойын бассейні балалардың судан ләззат алып, оқиғаларға деген талғамын арттыруға өте жақсы. Бірдей өлшемді екі сақина өрмелеуге, жұлу мен жалпы қолдануға шыдайтын берік сыртқы қабырғаларды құрайды. Сыртқы қабырғалары экстраширокты, бұл бассейнге кіру мен шығуды жеңілдетеді, сонымен қатар ойын кезінде балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Ойын бассейні сіздің балаңыздың қиялын жүзеге асыруға көмектесетін мейірімді сайқымазақтар балықтары мен мұхит маржандарының басып шығарылған суретімен безендірілген. Бұдан басқа, бұл бассейн оңай орнатылады және пайдаланудағы қарапайым төгу қақпағының көмегімен алып тасталады. Бассейннен су төгілгеннен кейін оны біріктіріп, келесі жолы сақтауға қоюға болады.
Материал: жоғары сапалы винил
Ұсынылатын жас: 3 жастан бастап
Дұрыс: үрлемеген
Мөлшері: 262 х 157 см
Биіктігі: 46 см
Бассейн көлемі: 544 л.
Жиынтық
Теруге арналған клапан: силиконды комбо-клапан;
Суды ағызатын қақпан: бар;
Ремкомплект.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Биіктігі | 46 см |
| Ұзындығы | 262 см |
| Ені | 157 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 54118 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 4.053 |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200333602739 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 103727649 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Bestway 54118 Балағасы үрлемелі бассейн |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0171585 |
| Толық атауы (қаз) | Play Family үрлемелі бассейні, 262 x 157 x 46 см BESTWAY, 54118, Винил, 544L, 3+, Пішті, ақ көктеу, дубляжданың белгісі, Бар тесген мен темір астаулар. |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Түсі | Басып шығару |
| Штрих-код | 26942138951480 |
- Бағасы: 15 794 ₸



