Bestway 52192 балаларға арналған үрлемелі бассейн

- Бар
- Коды:22829
15 886 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балалар үрлемелі бассейні Beach Buddy 140 х 140 см, BESTWAY, 52192, Винил, 265 л., 2+, Алмалы тент, Ағынды қақпақ, Көк сопақ, Вессаның қызыл түсті қорылы bastweew suruss saculig bugditas surus Thigom the the Our Vighered Deudce books Inzurments Oruces sawss = B такие Buddy мұхит өмірі және суда шомылу. Ойын бассейні 2 жастан асқан балаларға арналған және күн сәулесінде қауіпсіз, көлеңкелі уақыт өткізу үшін бассейнді жабатын алмалы-салмалы UV CarefulTM қалқаны бар. Қажет болған жағдайда оны қолайлы температура болған кезде алып тастауға болады. Beach Buddy Play Pool бассейні сонымен қатар 2 бірдей тұрақты сақиналармен жабдықталған және шағын артқы аула немесе патио үшін өте ыңғайлы ықшам дизайны бар. Сондықтан сіздің сәбиіңізді және оның сүйікті досыңызды бассейнге алып, Bestway Beach Buddy Shaded ойын бассейнімен бірге жазғы көңіл-күйден рахат алыңыз!
Бассейн көлемі: 265 л (70 галл.)
2 бірдей шығыршық
UV CarefulTM алмалы-салмалы үрлемелі күннен қорғайтын күн сәулесі көлеңкеде күн астында қауіпсіз демалыс береді
Блоктауы бар жылдам шығарылатын клапан
Жиынтыққа мыналар кіреді: 1 бассейн, 1 күннен қорғайтын тент, жөндеу жамаулары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Биіктігі | 40 см |
| Ұзындығы | 140 см |
| Ені | 140 см |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 52192 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 3.193 |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200225495586 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 100256717 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Bestway 52192 Балағасы рлемелі бассейн |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0117645 |
| Толық атауы (қаз) | Балаларға керекті Beach Buddy үрмелі бассейні, 140 x 140 см, Bestway, 52192, винил, 265 л, 2+, алынбалы палата, дренаж клапаны, көк, төртүкті ағаш тұқымын қолданып ағашқа тигізген қорапты қорапқа асып тастағанға |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 26942138951442 |
- Бағасы: 15 886 ₸



