Bestway 54009 балаларға арналған үрлемелі бассейн

- Бар
- Коды:17420
21 450 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Blue Rectangular 305x183x56 см, отбасылық үрлемелі бассейн, BESTWAY, 54009, Винил, 1161л.
Ересектер мен 6 жастан асқан балаларға арналған тік бұрышты отбасылық үрлемелі Bestway бассейні. Жоғары сапалы винилден жасалған, тұрақты, сенімді және қауіпсіз. Бүйірлері кең жұмсақ қабырғалары және винилден қатты түбі бар.
Бассейн жеңіл үрленеді және кез келген тегіс бетке орнатылады. Бассейнді пайдаланғаннан кейін суды ағызу үшін арнайы төгу клапаны көзделген. Клапанды бақша түтігіне қосуға болады.
Материал: жоғары сапалы винил, 0.32 мм, текстуралық сурет
Ұсынылатын жас: 6 жастан бастап
Дұрыс: үрлемеген
Мөлшері: 305 х 183 см
Биіктігі: 56 см
Бассейннің көлемі: 1161 л.
Жиынтық
Теруге арналған клапан: силиконды комбо-клапан;
Суды ағызатын қақпан: бар;
Ремкомплект.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Биіктігі | 56 см |
| Ұзындығы | 305 см |
| Түсі | Көгілдір |
| Ені | 183 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 54009 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 7.3 |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200333602630 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 101239347 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Bestway 54009 Балаға рлемелі бассейні |
| Көлем | 0.023247 |
| Толық атауы (қаз) | Көкшетау ықбұрышты отбасылық үрмелі бассейн, 305 x 183 x 56 см, BESTWAY, 54009, винил, 1161 л, дренаж клапандары, көк, күндіз = 1130 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 16942138968054 |
- Бағасы: 21 450 ₸



