Bestway каркас бассейні 56456

- Қолжетімді емес
- Коды:15184
263 444 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Steel Pro MAX Rectangular 412 х 201 х 122 см, BESTWAY, 56456, Винил, 8124 л., Болат қаңқа, Ф-сорғы 58383 (2006 ж) Басымы 8338, көгалдандыру асқын алаңшалар 16533 ққсаулар мен құбырларды қоса 33 1 1 сым аспалар үшін сия құю құбырын қорапты қожбен буылып алу үшін пайдаланылған алаңies = = = такие
Артқы аулаңызда жер үсті бассейнімен армандарыңыздың жазын (және балаларыңыздың армандарын) өткізіңіз! Bestway| Steel Pro MAXTM жерүсті бассейні оңай орнатылады және ұзақ уақытқа қызмет етеді.
Берік конструкция:
бассейннің берік жақтауы тұрақтылық пен төзімділікті қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы тот басуға шыдамды болаттан жасалған. ClickConnectTM қосқыштары қосымша құралдарды немесе керек-жарақтарды талап етпей, бассейн орнатуды жеңілдетеді. Рама қосқыштары сонымен қатар тоттың түзілуіне төзімділікті қамтамасыз ете отырып, металл мен металдың қосылуын болдырмайды. Бассейннің берік лайнері төзімділікті арттыру және тесуге төзімді болу үшін төзімділігі жоғары 3 қабатты арматураланған Tritech| тозуға төзімді материалдан жасалған. Tritech материалы 15% бөлінуге төзімді, 33%-ға созылуға төзімді және стандартты ПВХ-ге қарағанда тесуге тұрақты, сондықтан бассейн жазда сізге жазда қызмет етеді.
Қосымша ерекшеліктер:
бұл жердегі бассейннің жиынтығына картриджі бар сүзгі сорғысы және саты кіреді. Сонымен қатар, бұл бассейн маусымнан тыс уақытта сақтау үшін өте оңай орнатылады және бөлінеді. Ешқандай аспап қажет емес; бассейннен суды тез және оңай ағызу үшін кіріктірілген шығынды реттегіш клапанға құбырша жалғанған болуы тиіс. Бұл бассейн бейтарап сұр сыртқы лайнердің және Ripple Mosaic TM ішкі лайнерінің шынайы суретінің арқасында аулаңызға мінсіз сәйкес келеді.
Күнге көңілді болып, Steel Pro MAX бассейнінде күні бойы демалыңыз!
Тостағанның материалы: жоғары сапалы үш қабатты винил 0.56 мм (түбі 0.56 мм);
Қаңқаның материалы: ұнтақ бояумен күшейтілген мырышталған болат U-түтіктер (дөңгелек нысанды);
Мөлшері: 412 х 201 см
Биіктігі: 122 см
Бассейннің көлемі: 8124 л.
Қамыттарға аксессуарларды қосу түрі:
Монтаждау уақыты: 40-60 минут + сумен толтыру.
Жиынтық
Сүзгіш сорғы 58383 (2006 л/сағ) картриджі 58094 (ІІ тип);
Бассейнге арналған баспалдақ 58336 (122 см);
Суды ағызатын клапан бар;
Ремкомплект.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Биіктігі | 122 см |
| Ұзындығы | 412 см |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 201 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 56456 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 71.92 |
| Кепілдік | 3 ай |
| ТҮК коды | 0200281131848 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 110590534 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Bestway 56456 жағажай бассейні |
| Көлем | 0.366744 |
| Толық атауы (қаз) | Steel Pro MAX андық қуыршақтар бассейні, 412 x 201 х 122 см, BESTWAY, 56456, винил, 8124 л, шекті қашар, F-сорғының қаңқайы 8682, 2006 а.қ, автошетелдігі 13033; асқынып қатып, үш қабатты астауша 1 мың ат ағу. |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6942138986440 |
- Бағасы: 263 444 ₸



