Балалар үрлемелі бассейні Intex 57444NP

- Қолжетімді емес
- Коды:35002
29 082 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Dinosaur 249 x 191 см, INTEX, 57444NP, Винил, 310 л., 2+3 Кірістірілген шашыратқыш, үрленген төбе, динозаврдың үрлеуші басынан аспайтындардан 2,5-шаралы құбырлы құбыржолдардан асулар мен құбырлар арқылы шаю арқылы сым сорапты керілген қорапты қорапқа келтіргендер бар шаблоққымдар Ағу құбырша мимо = = = такие
INTEX 57444 ДИНОЗАВР-дің үрлемелі INTEX ойын орталығы төбешік пен шашыратқышпен бірге шағын шоғырланған нағыз аквапаркті ұсынады. Ол сәбилерге қуаныш сыйлайды және сіздің қала сыртындағы үйіңіздің көркі болады. Өз бетінше 2 жастан асқан балаларға арналған.
Жиынтыққа мыналар кіреді:
- үрлемелі төбешік;
- үрлемелі арка, оның периметрі бойынша нағыз сарқырама түзетін фонтандар соғып жатыр: фонтандар жұмыс істеуі үшін ойын орталығын бақша құбыршасына қосу керек;
- пластикалық доптарды лақтыруға болатын үлкен аузымен үрленген ДИНОЗАВР;
- диаметрi 8 см алты пластикалық доп;
- ремнаборд.
Материал: жоғары сапалы винил 0,28 мм
Ұсынылатын жасы: 2 жастан бастап
Дұрыс: үрлемеген
Өлшемі: 249 x 191 см
Биіктігі 109 см
Борт биіктігі: 16 см
Бассейннің көлемі: 310л.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intex |
| Биіктігі | 16 см |
| Ұзындығы | 249 см |
| Ені | 191 см |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 57444NP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 5.52 |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200334571799 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 100091071 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Intex 57444NP Балаға тұрақты үрмемелі бассейн |
| Көлем | 0.02394704 |
| Толық атауы (қаз) | Балаларғаны үрмеметi динозаврой бассейнi, 249 x 191 см, INTEX, 57444NP, винил, 310 л, 2+, кiрiрген су қылышқыш, урлеумені сызылған сауқ, ұңғылы басты peurdojrusahomburroduncrodunculel staculude; саусақ jludombi@utrododorojuridodu = = = = = = такие |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6941057402482 |
- Бағасы: 29 082 ₸



