Балаларға арналған үрлемелі Intex 57165NP бассейні

- Бар
- Коды:30275
24 596 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балаларға арналған үрлемелі Gator 201х170x84 см, INTEX, 57165NP, Винил, 160л, 2+2, Горка, Аллигатор, үрлемелі тент-қышқақ түріндегі қымтаулы авариядан тоңатын тозаңданған тозаңданған тозаң мен оның қалыңданып соғылған таулы таушалы қорығына ққойған ағашқа қарсы қолданылған алаңшаны сем = = = = = = такие
Сумен ойнауға арналған жарқын, түрлі-түсті және көпфункционалды балалар орталығы барлық қажетті элементтермен жабдықталған.
Жиынтықта үрлемелі шелек, үйрек үрлемелі шеңбер және субұрқақ аллигатор.
Материал: жоғары сапалы винил, 0.28 мм
Ұсынылатын жасы: 2 жастан бастап
Дұрыс: үрлемеген
Өлшемі: 201 х 170 см
Биіктігі: 84 см
Борт биіктігі: | 15 см
Бассейннің көлемі: 160 л.
Ең жоғары жүктеме: 54 кг.
Жиынтық
Алмалы-салмалы төбешік;
Кіріктірілген тент саңырауқұлағы;
Қоса орнатылған шашыратқыш (су көзіне (шланга) қосылу талап етіледі);
Үрлейтін ойыншықтар: шелек, үйрек, балық
Теруге арналған қалпақ: силиконды;
Суды ағызатын қақпан: бар;
Ремкомплект.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intex |
| Биіктігі | 15 см |
| Ұзындығы | 201 см |
| Түсі | Көгілдір |
| Ені | 170 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 57165NP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 3.937 |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200230093111 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 100081506 |
| Көлем | 0.017451061 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6941057417875 |
- Бағасы: 24 596 ₸



