Балаларға арналған үрлемелі Intex 57453NP бассейні

- Бар
- Коды:35003
35 058 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балаларға арналған үрлемелі ойын бассейні Rainbow Ring 297 х 193 см. INTEX, 57453NP, Винил, 175+206л.2+4 Суға арналған шашыратқыш, ойынға арналған айналдырулы айналдырулар Ағу жапсырманы; Бәрінің артқа соғылыны Кеннің ағымдамалы қақпақтарының барматі бар ұзындығы 811 Кв дейінгі: 82х01х65х0150х20050г 16535х = = = = = = = = такие
Сырғанақ бар үрлемелі Радуга ойын орталығы екі бассейні бар, төбесі және түрлі түсті пластикалық доптары бар ойын кешені. Үрлемелі төбешікте баланың қауіпсіз жерге қонуы үшін табанында жұмсақ үрлемелі жастық бар. Ойын орталығына бақша шлангісін қосуға болады және төбедегі үрлемелі арка сарқырама болады. Кіші бассейнді пластикалық доптары бар құрғақ бассейн сияқты пайдалануға болады. Жиынтықта түрлі түсті пластикалық доптар диаметрі 8 см және төрт үрлеу шығыршығы бар.
Материал: жоғары сапалы винил 0,3 мм
Ұсынылатын жасы: 2 жастан бастап
Дұрыс: үрлемеген
Өлшемі: 297 х 193 см
Биіктігі: 135 см
Борт биіктігі: 14+20 см
Бассейннің көлемі: 175+206 л.
Ең жоғары жүктеме 81 кг
Жиынтық
Әртүрлі ойыншықтар (жамбас құрсаулар, шарлар);
Алмалы-салмалы төбешік;
Бүріккіш
Теруге арналған қалпақ: силиконды;
Суды ағызатын қақпан: бар;
Ремкомплект.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intex |
| Ұзындығы | 297 см |
| Түсі | Көгілдір |
| Ені | 193 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 57453NP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 7.805 |
| Биіктігі | 14+20 см |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200334571812 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 103727582 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Intex 57453NP Балаға негізделген үрлемелі бассейн |
| Көлем | 0.03063 |
| Толық атауы (қаз) | Балаларға керек Rainbow Ring үрлемелі баян бассейні, 297 x 193 см INTEX, 57453NP, Винил, 175L, 2+, Үрлемелі сырғанақ, Суширалуш, ойын шектеулері, Дарқынжымдар; Мариталды куртеті; 81кг; Көк, Құрлық–Шүке емдеуге дейінгі кезең; Еңб. жетелейгельдар Кентау Кентау 1 Квартау; мимо = = = = = = такие |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6941057402499 |
- Бағасы: 35 058 ₸



