Razer Blackshark V2 X гарнитурасы - White

- Бар
- Коды:42407
26 990 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
RAZER BLACKSHARK V2 X WHITE гарнитурасы
RAZER BLACKSHARK V2 X WHITE
КИБЕРСПОРТТЫҢ ЗВУСЫ
Жеңіл киберспорттық гарнитурада жаулармен күресіңіз, бұл қысымның пайдасын ашады. Razer BlackShark V2 X – бұл про-ойыншылар растаған керемет дыбысталу, микрофонның тамаша тазалығы және жоғары сапалы дыбыс оқшаулау арқылы үш еселенген қатер.
ДИНАМИКИ RAZERTM TRIFORCE.
Жоғары, орташа және төмен жиілікті жеке жеткізу мүмкіндігімен біздің жаңа патенттелген динамиктер дизайнымыз 1-ден 3-ке дейін жұмыс істейді - жоғары жиілік пен қуатты басспен, нақты және айқын дауысты таратумен ерекше өрнектеліп көрсетілген.
КАРДИОИД МИКРОФОН RAZERTM HYPERCLEAR.
Жақсартылған сөйлеу берілісін және шуды басуды ұсына отырып, бұл жеңіл киберспорт гарнитурасының бүгілмелі микрофоны барынша аз бөгетке арналған, ашық құрылымды оптимизацияланған корпусты қамтиды, бұл неғұрлым жақындасқан адамдардың үшін нақтылық мүмкіндігіне ықпал етеді сіздің дауысыңыздың дыбыстары.
ӨНЕРКӘСІПТІК ӨЗГЕ ДЕ АРТЫҚШЫЛЫҒЫ
Шуға толы топтан бастап орнату шуына дейін бөтен дыбыстарды өшіріп, құлақтарыңызды толығымен жабатын арнайы жабық құлаққаптарды қолданып және мінсіз тығыздықты құрайтын жұмсақ амбушюрлердің көмегімен үзіліссіз шоғырлануды дәмеді. үлкенірек дыбыс оқшаулау үшін.
ЖЫЛҚЫЛЫ КОМФОРТ
Салмағы небәрі 240 грамм болғанда, ойын марафондары кезінде сіз құлаққап кигеніңізді әрең еске түсіресіз. Қалың бас пен жақсартылған жадты көбік амбушюрлері және дем алатын матамен және жұмсақ жасанды теріден жасалған қаптау арқылы гарнитура әлдеқайда ыңғайлы болды.
7.1 SURROUND SOUND.
Ойыннан хабардар болуды арттырыңыз және бөгде дыбыстардың сізді ойындағы әр дыбыстың қайдан келетінін интуитивті түсінуге мүмкіндік беретін дәл позицияланған дыбыспен алаңдатуға мүмкіндік бермеңіз. * тек Windows 10 64-bit үшін қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Razer |
| Кабель ұзындығы | 1.3 м |
| Түсі | Ақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RZ04-03240700-R3M1 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.835 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Диаметрі | Құлаққаптың ішкі шыныаяқының диаметрі: 63 x 43 мм |
| Жиілік диапазоны | 12 Гц – 28 кГц |
| Дауыс зорайтқыш байланыс | Razer TM TriForce 50 мм динамика |
| Дыбыс | 7.1 surround sound |
| ТҮК коды | 0200120868690 |
| СЭҚ ТН коды | 8518309500 |
| Тауардың коды Kaspi | 104669405 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Razer Blackshark V2 X - White гарнитурастар |
| Микрофон | Диапазон жиілігі: 100Гц-10кГц бір бағытта |
| Көлем | 0.006922373 |
| Толық атауы (қаз) | Гарнитура, Razer, Blackshark V2 X, RZ04-03240700-R3M1, Ойын гарнитурастары, 50 мм динамиктер, 7.1 Surround Sound, 12-28 000 Gz, 100 z, 33 Oum Бірбағытты асымсақталымдармикограммалардың генереграфиясы бар фанерлекторлы диаметр 2,5 шкалардан аз болмайтын агентер АСФ-2 ОСС-2 О = = = = = = такие |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қарсылық (кедергі) | 32 Ом |
| Құрамы | Металл, пластик, экобылғары |
| Түрі | Сымды |
| Қосылу түрі | 3,5 мм стерео |
| Сезімталдық | 100dBSPL/мВт,1кГц |
| Штрих-код | 8886419379836 |
- Бағасы: 26 990 ₸



