Коммуникациялық шкаф SHIP 601S.6615.03.100 15U 600*600*800 мм

- Бар
- Коды:4770
149 286 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SHIP 601S.6615.03.100 Коммуникациялық шкаф 103 сериялы шкафтар компьютерлік телекоммуникациялық, серверлік құралдарды орнатуға арналған. Жоғары дәлдіктегі технология бойынша суықтай илектеудің жоғары сапалы болат табағынан жасалған, қалыңдығы 2 мм, бұрыштық профилі 1,5 мм, қалған құрамдастар 1,2 мм. Бетінің алдын ала фосфатталуы бар сапалы ұнтақты жабыны бар. Салмағы 800 кг-ға дейінгі жабдықтарды монтаждауға мүмкіндік беретін беріктігі жоғары шкафтардың құрылымы.
Ені 600 мм шкафтарға арналған тік кабельдік ұйымдастырушылар өндірушілермен көзделмеген, 2 бөліктен тұрады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 601S.6615.03.100 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 45 |
| Сыйымдылығы | 19&, 15U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 600х600х800 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Құлыпы бар алмалы-салмалы бүйірлік панельдер |
| Артқы есік | Бітеу металл |
| ТҮК коды | 0200214382750 |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | SHIP коммуникациялық шкафтар 601S.6615.03.100 15U 600|600|800 мм |
| Максималды жүктеме | 800 кг дейін |
| Көлем | 0.185856 |
| Алдыңғы есік | Шыңдалған шыны |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 370 мм |
| Толық атауы (қаз) | SHIP коммуникациялық шкафтар, 601S.6615.03.100, 103 серпіліс, 19'' 15 U, 600|600|800 мм ExTxB, бірінші кезеңі жанынан жарыққа шығу, артты атом темір, IC20, ініштер мен ағаш аспалы; алтын түсті; темір қонышқа қажетті белгілерге арналған; қоқымданған қоқымның қалың тоңқалысы бар сымтезе; темір ұсталық тігілетін ағашты қо мимо = = = такие |
| Серия | 103 |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6903201200146 |
- Бағасы: 149 286 ₸

