Intex 57166NP балалар үрлемелі бассейні

- Қолжетімді емес
- Коды:38976
20 525 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балаларға арналған үрлемелі Little Dino 191 х 152 см ойын бассейні, INTEX, 57166NP, Винил, 143л, 2+, горка, Бөрікпе, динозавр, Жасыл түстің, Цақпақ алаңшаларының, көктішаң рауылы үрлейтін қруышшаларының құрылымдар мен қораптар тігілетін алаңның қабырғаларының қабырғаларының орналасу бағытты шамымен өзара түйісуден ажыра такиее = = = такие
Intex 57166 «Кішкентай Дино» балалар су ойын орталығы! Бұл көңілді ойынға арналған үрлемелі элементтері бар үрлемелі бассейн, атап айтқанда, су төбешігі, үрленетін диноавр ойыншығы және ағаш бұрқақ. Төбенің соңында жұмсақ қону үшін төсеніш бар. Жаздың ыстық күндері үшін тамаша нұсқа!
Субұрқақ орталыққа бақ шлангісі қосылғанда белсенді бола түседі. Бұйымның қабырғаларының қалыңдығы 0,28 мм, ол конструкцияға 54 кг дейінгі салмақты көтеруге мүмкіндік береді. Конструкциясында құю клапаны бар.
Материал: жоғары сапалы винил, 0.28 мм
Ұсынылатын жасы: 2 жастан бастап
Дұрыс: үрлемеген
Өлшемі: 191 х 152 см
Биіктігі 58 см
Борт биіктігі: 15 см
Бассейннің көлемі: 143 л.
Ең жоғары жүктеме: 54 кг.
Жиынтық
төбешік.
шашқыш (су көзіне (шланга) қосу қажет);
Үрлемелі динозавр;
Теруге арналған қалпақ: силиконды;
Суды ағызатын қақпан: бар;
Ремкомплект.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intex |
| Биіктігі | 15 см |
| Ұзындығы | 191 см |
| Түсі | Жасыл |
| Ені | 152 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 57166NP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 3.077 |
| Кепілдік | 1 ай |
| ТҮК коды | 0200056928055 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 138182472 |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.01437282 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6941057421810 |
- Бағасы: 20 525 ₸



