Коммуникациялық шкаф SHIP 601S.6024.24.100 24U 600*1000*1200 мм

- Қолжетімді емес
- Коды:25333
260 783 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Коммуникациялық шкаф SHIP 601S.6024.24.100 124 сериялы шкафтар компьютерлік, телекоммуникациялы, серверлі құралдарды орнату үшін арналған. Жоғары дәлдіктегі технология бойынша суықтай илектеудің жоғары сапалы болат табағынан жасалған, қалыңдығы 2 мм, бұрыштық профилі 1,5 мм, қалған құрамдастар 1,2 мм. Бетінің алдын ала фосфатталуы бар сапалы ұнтақты жабыны бар. Салмағы 800 кг-ға дейінгі жабдықтарды монтаждауға мүмкіндік беретін беріктігі жоғары шкафтардың құрылымы.
Ені 600 мм шкафтарға арналған тік кабельдік ұйымдастырушыларды өндірушілер қарастырмаған, 3 бөліктен тұрады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 601S.6024.24.100 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 76.5 |
| Сыйымдылығы | 19&, 24U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 600х1000х1200 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Құлыпы бар алмалы-салмалы бүйірлік панельдер |
| Артқы есік | Алтыбұрышты саңылаулары бар тесілген болат есік |
| ТҮК коды | 0200210087895 |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | SHIP коммуникациялық шкафтар 601S.6024.24.100 24U 600|1000|1200 мм |
| Максималды жүктеме | 800 кг дейін |
| Көлем | 0.3760533 |
| Алдыңғы есік | Есіктің бүйірінде перфорациясы бар шыңдалған шыны |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 770 мм |
| Толық атауы (қаз) | SHIP коммуникациялық шкафтар, 601S.6024.24.100, 124 сайттар, 19'' 24U, 600|1000|1200 мм (Е|Т|Б), шымқай тұйығында перфорациясы бар тоқсан ашқышқаңасы, алтыбіршілті түйісуініштер, бар rostrumentululurstudunsrombiulrombluces.ijmbruijstrumenterostrustudov = = = = = = такие |
| Серия | 124 |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6901608180023 |
- Бағасы: 260 783 ₸

