Коммуникациялық шкаф SHIP 601S.6842.24.100 42U 600*800*2000 мм

- Қолжетімді емес
- Коды:1006
332 168 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SHIP 601S.6842.24.100 Компьютерлік, телекоммуникациялық, серверлік жабдықты орнату үшін 124 сериялы шкафтар. Жоғары дәлдіктегі технология бойынша суықтай илектеудің жоғары сапалы болат табағынан жасалған, қалыңдығы 2 мм, бұрыштық профилі 1,5 мм, қалған құрамдастар 1,2 мм. Бетінің алдын ала фосфатталуы бар сапалы ұнтақты жабыны бар. Салмағы 800 кг-ға дейінгі жабдықтарды монтаждауға мүмкіндік беретін беріктігі жоғары шкафтардың құрылымы.
Ені 600 мм шкафтарға арналған тік кабельдік ұйымдастырушылар өндірушілермен көзделмеген, 2 бөліктен тұрады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 601S.6842.24.100 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 96.85 |
| Сыйымдылығы | 19", 42U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 600х800х2000 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Құлыпы бар алмалы-салмалы бүйірлік панельдер |
| Артқы есік | Алтыбұрышты саңылаулары бар тесілген болат есік |
| ТҮК коды | 0200213756422 |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | SHIP коммуникация шкафтары 601S.6842.24.100 42U 600|800|2000 мм |
| Максималды жүктеме | 800 кг дейін |
| Көлем | 0.39628872 |
| Алдыңғы есік | Есіктің бүйірінде перфорациясы бар шыңдалған шыны |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 570 мм |
| Толық атауы (қаз) | SHIP коммуникациялық шкафтар, 601S.6842.24.100, 124 сериялар, 19'' 42U, 600|800|2000 мм (Е|Т|Б), алғашқы тыныс ішернде перфорациясы бар бар мимодалеген сарғыштау, алтыбірүстігі әріпті түйіндері мен бөраған түйіннің бұрышын сипағандар бары - РХХ шоңқ ағашты шоқтар; алтын жалпақ асаулардың қоны, түйгіш түймеле мимо = = = = такие |
| Серия | 124 |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6917061100850 |
- Бағасы: 332 168 ₸

