SHIP EW5412.100 12U 540*450*593 мм қабырғаға ілінетін коммуникациялық шкаф

- Бар
- Коды:14041
62 436 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SHIP EW5412.100 Қабырғаға орнатылған коммуникациялық шкаф EW сериялы шкафтар телекоммуникациялық жабдықтар орнату үшін арналған. Қалыңдығы 1,5 мм және 1,0 мм қалған құрауыштары бар жоғары сапалы болат табақтан жоғары дәлдікте суықтай илектеліп жасалған. Бетінің алдын ала фосфатталуы бар сапалы ұнтақты жабыны бар. Салмағы 30 кг дейінгі жабдықты монтаждауға мүмкіндік беретін еден қондырғысы мүмкіндігімен беріктігі жоғары шкафтар құрылымы
Корпустың төменгі, жоғарғы және сырт жағынан кабельді енгізу.
Белсенді салқындатуды орнату үшін саңылаулар көзделген (екі желдеткіш үшін 120 мм);
Алдыңғы есiктiң бұрылу бұрышы 180 градусқа;
Бөлшектелген түрде 5 қабатты гофрокартон қорапта жеткізіледі;
Бұл жабдық халықаралық стандарттар бойынша сапаға қойылатын жоғары талаптарға сәйкес келеді: ANSI/EIA RS-310-D, IEC60297-2, DIN41494;PART1, DIN41494;PART7
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EW5412.100 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 20 |
| Сыйымдылығы | 19&, 12U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 540х450х593 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200213752370 |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | SHIP шартқағаз ою-өрнегімен жабдықталған EW5412.100 12U 540|450|593 мм |
| Максималды жүктеме | 30 келі |
| Көлем | 0.079002 |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 360 мм |
| Толық атауы (қаз) | SHIP қаһарға ою-өрнекті шкафтар, EW5412.100, EW серпілі, 19'' 12U, 540|450|593 мм, Е|Т|Б, IP20, қара |
| Серия | EW |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6928012015024 |
- Бағасы: 62 436 ₸

