Bestway қаңқалы бассейні 56369

- Қолжетімді емес
- Коды:34856
746 938 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hydrium Oval 610x360x120 см, BESTWAY, 56369, Винил, 19929 а., Болат табақ каркас, құм ф-насос 58497 (5678 такие); Бюродилденген комбина. Басқыш 358201; асықты асып түсіргіш 18627 16527; Кіптей түсті қ абромның қалың түсті қорымы 11130х3081х1881 16501; Күкірт такиео такиеок такие
Bestway ұсынған Hydrium бассейні жазды сізге және отбасыңызға ұмытпайды. Бұл бассейн жылына 365 күн пайдалануға арналған! Оның қалың, болат бүйір қабырғалары 0,3 мм, оның маусымын маусымнан тыс пайдалануға мүмкіндік береді. Біріктірілген скиммер бассейн суын қоқыстан қорғайды.
Бассейн жоғары беріктігімен және орнықтылығымен ерекшеленеді. Тостаған жоғары сапалы үш қабатты ПВХ-дан жасалған: екі қабат тығыз винил және біреуі ерекше беріктікке арналған шыны талшық. Тот баспайтын мырышталған металл қаңқа.
Шұңқырларды бетондауды және дайындауды талап етпейді, қажет болғанның барлығы тегіс, көлденең алаң. Бассейнді жинау және қосу уақыты шамамен 90-120 минут, Ыңғайлы құю клапаны бақша түтікті қосуға мүмкіндік береді, бұл кез келген орынға суды төгуді жеңілдетеді.
Ыдыс материалы: жоғары сапалы үш қабатты винил 0.58 мм (түбі 0.5 мм);
Қаңқа материалы: күшейтілген болат тіректер және барлық периметрі бойынша болат табақтар (0,3 мм);
Өлшемі: 610 х 360 см
Биіктігі: 120 см
Бассейннің көлемі: 19929 л.
Аксессорларды қосу түрі: саңылау;
Монтаждау уақыты: 90-120 минут+сумен толтыру.
Жиынтық
Сүзгіш құм сорғысы 58497 (5678л/сағ);
Интеграцияланған скиммер;
Chemconnect химиясына арналған мөлшерлегіш 58501;
Қауіпсіз саты 58331 (122 см);
Бассейннің астына төселген төсем;
Тент.
Суды ағызуға арналған қақпақ;
Ремкомплект.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Биіктігі | 120 см |
| Ұзындығы | 610 см |
| Ені | 360 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 56369 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 222.77 |
| Кепілдік | 3 ай |
| ТҮК коды | 0200230962462 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Bestway 56369 кен орны |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.843944 |
| Толық атауы (қаз) | Сопақша шаян гидриумы, бассейн 610 x 360 x 120 см, BESTWAY, 56369, Винил, 19929 л., Болаттанған қазақша, Құм сұрпындығы 58397, Қырғырбірмек., Кірінергецкий. Баспандақ 653035 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Түсі | Күміс |
| Штрих-код | 6941607311042 |
- Бағасы: 746 938 ₸



