Bestway 67000 үрлемелі матрас

- Бар
- Коды:19256
5 837 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Pavillo Aeroluxe Airbed (Jr.Twin) 185 х 76 х 22 см. ВЕSTWAҮ, 67000 Винил, Жоғарғы флокирленген, Көгілдір түсті қорап
Үрлемелі жиһаз сериясы өзінің беріктігімен, төзімділігімен және басты артықшылығымен бірегей, бұл өз кезегінде сыртта ыңғайлы пайдалануға мүмкіндік береді. Рахаттаныңыз. Демал. Релаксацияла.
Бөлмеде және ашық ауада қолдануға өте ыңғайлы
Велюрге ұқсайтын матрастың жоғарғы бетінің жоғары сапалы флокирленген жабыны төсек-орындарды сырғанамайды, арнайы заттарды пайдаланусыз жеңіл тазартылады. Матрас әмбебап тез алынатын үрлеу және үрлеу клапанымен жабдықталған: қол, аяқ, электр сорғысының кез келген типі жарамды.
Қалқаның ішкі жүйесі - Тостағандық, тік-қабат тәрізді (COIL BEAM). Конструкцияда бағаналар/стакандар түріндегі жеке тұрған тіректер қолданылады. Біркелкі жайылған тіректер беті жайлы және тегіс етеді. Ішкі тіректер үшін күшейтілген ПВХ қолданылады, тіректерді қолдану матрацқа төзімділік пен қаттылық әкеледі.
Серия: Pavillo классикалық
Серия түрі: Camping Gear
Түсі: көк
Ең жоғары жүктеме: 100 кг
Қалыңдығы 0,25 мм
Жабын: оқшауланған
Жабынның қалыңдығы: 0,1 мм
Жиынтық
Сорғы: жоқ
Сақтауға арналған сөмке: жоқ
Негізгі сипаттамалары
Орындар саны: 1-орынды
Ені: 185 см
Ұзындығы: 76 см
Биіктігі: 22 см
ШЫНАЙЫ!
Матрас ішіндегі ең жоғары қысымды арттырмау үшін бұйымды кем дегенде 10-15%-ға толтырмау керек! Жүктеу үшін Intex және Bestway компанияларының төмен қысымдағы арнайы сораптарын пайдалану керек! Жоғарғы қысымды сорғылар (компрессорлар) үрлегіш бұйымды қайта айдап әкелуі мүмкін, бұл үрлемелі өнімнің мерзімінен бұрын шығуына әкелуі мүмкін, әрі кепілдендіретін жағдай болмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Түсі | Көк |
| Материал | ПВХ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 67000 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.987 |
| Биіктігі | 22 см |
| Кепілдік | 1 ай |
| Ұзындығы | 185 см |
| ТҮК коды | 0200171775190 |
| СЭҚ ТН коды | 3926909200 |
| Тауардың коды Kaspi | 120420787 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Bestway 67000 юрлемелі матрац |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0066185 |
| Толық атауы (қаз) | Классикалық үрлемелі матрац (кіші егіз), 185 x 76 x 22 см, Bestway, 67000, винил, көк, күндіз-үш тірек |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Ені | 76 см |
| Штрих-код | 6941607343876 |
- Бағасы: 5 837 ₸



