Cougar Poseidon Vistek ARGB 360 WH сумен салқындатқышы бар куәгер

- Бар
- Коды:81381
47 990 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cougar Poseidon Vistek ARGB 360 WH сумен салқындатқышы бар куәгер
Таза критерийлі жүйелі мониторинг
1,9 дюймдік сандық дисплей шынайы уақыт режимінде процессор температурасы, желдеткіш айналымының жиілігі және процессордың жылу қуаттылығы туралы деректерді көрсетіп, өнімділіктің маңызды көрсеткіштерін бақылауға мүмкіндік береді.
Жеңіл ұстаным
ШИМ-мен басқарылатын бір корпусты желдеткіштер желдеткіштің айналу жылдамдығын, айрықша салқындауды, іс жүзінде шудың болмауына мүмкіндік беретін және керемет әсер беретін, бірыңғай тұтастырылған желдеткіштер орнатуға мүмкіндік беретіндей оларды бір-ақ жүйеде қосуы үшін бір терезе арқылы тез тартылып алға жетелеушінің мүмкіндігі үшін бір терезе арқылы қызметке алудан ыңғайлылық артып жатыр. RGB жарықтандыру.
Сорғының айналатын басы
Сорғының айналатын басы дисплейді 360° бағдарлау үшін реттеледі, бұл оны қондырғыңыздың шегінде мінсіз тегістеуге мүмкіндік береді.
Жоғары тиімді радиатор
UTTERIGHT радиаторының қабырғасы тік бұрышпен нақты пішінде болады, ол жылу беру беті ауданын ұлғайтып және жылу тиімділігін қалыпты құрылымнан асып түседі.
5 жылдық кепілдік
POSEIDON VISTEK ARGB 5 жылдық кепілмен қорғалған және жинаудың теңдесі жоқ сапасымен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cougar |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | CGR-PSDVARGB-W-360 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.497 |
| Ауа ағыны | 78,2 CFM |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 392x121x27 мм |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 360 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 390 |
| ТҮК коды | 0200210142419 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 153603043 |
| Желдеткіштер саны | 3 дана |
| Қысқаша атауы (қаз) | Сұйықтықпен жылқышы Cougar Poseidon Vistek ARGB 360 WH |
| Мақсаты | Суды салқындату процессоры |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.013209958 |
| Жарықтандыру | ARGB |
| Толық атауы (қаз) | Сұйықтықпен жүзу догмасы, Cougar, Poseidon Vistek ARGB 360 WH, Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, 3х120 милмин аминые я NUty АРGB,700-250 РPM|10 пайыз, 78,2 CҒM. |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 18 Вт |
| Айналу жылдамдығы | 700-2500|10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 2066 / 2011 / 1366 / AM5 / AM4 / AM3 / AM3+ / AM2 / AM2+ |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin+ 3 pin (+5V-D-G) |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 38 дбА |
| Штрих-код | 4710483779954 |
| Қуатты тұтыну | 10,2 Вт (желдеткіш) / 8 Вт (жарықдиод) |
| Сорғының қуат тұтынуы | 2,3 Вт |
- Бағасы: 47 990 ₸



