Cougar Poseidon Vistek Pro ARGB 360 WH сумен салқындатқышы бар куәгер

- Бар
- Коды:81379
66 898 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cougar Poseidon Vistek Pro ARGB 360 WH сумен салқындатқышы бар куәгер
Ірі ауқымды жүйе мониторингі
Нақты уақыт режиміндегі маңызды көрсеткіштердің көрсеткіштері өте дәл ажыратымдылығы 720 x 720 және жақсартылған қарау үшін 60 Гц жаңаруының жатық жиілігімен, кез келген бұрышпен толық қарауды қамтамасыз ететін, үлкен 3,95 дюймдік IPS TFT дисксерлегішке қойылып жатыр.
Жедел бақылау
Дисплейдің өнімділігі және теңестіру мен теңестіруді абсолютті бақылау туралы мәліметтерді бір уақытта және толығымен орнатылатын бағдарламалық жасақтаманы пайдалану арқылы алуға болады және ол сізге жұмыс үстелінде басқару орталықтарының консолын ұсынады. Орталық және графикалық процессорлардың температурасын, жүктеуді, желдеткіштің айналу жылдамдығын және басқа параметрлерді қадағалаңыз - деректер нақты уақыт режімінде жаңартылған және үнемі көріліп тұрады.
Фотосуреттерді, логотиптерді, иллюстрацияларды немесе стильіңізді көрсететін басқа нәрсені көрсетіңіз.
Экраныңызды анимациялық GIF кескіндерімен немесе фильмдер мен телехикаялардың сүйікті сәттерімен жандандырыңыз.
Жеңіл орнату және бақылау
ШИМ-мен басқарылатын бір корпусты желдеткіштер желдеткіштің айналу жылдамдығын, айрықша салқындауды, іс жүзінде шудың болмауына мүмкіндік беретін және керемет әсер беретін, бірыңғай тұтастырылған желдеткіштер орнатуға мүмкіндік беретіндей оларды бір-ақ жүйеде қосуы үшін бір терезе арқылы тез тартылып алға жетелеушінің мүмкіндігі үшін бір терезе арқылы қызметке алудан ыңғайлылық артып жатыр. RGB жарықтандыру.
Радиатордың ең жоғары тиімділігі
UTTERIGHT радиаторының қабырғасы тік бұрышпен нақты пішінде болады, ол жылу беру беті ауданын ұлғайтып және жылу тиімділігін қалыпты құрылымнан асып түседі.
Кеңейтілген салқындату пластинасы
Ұлғайтылған мыс салқындатқыш пластина Vistek Pro-ның ізашарларына қарағанда салқындатқыш сұйықтықпен байланыс ауданын 21% арттырып, 14-буын Intel процессорының жылу бөлуін тиімді басқаруға ие. Беттің бұл ұлғайтылған ауданы жылу беру тиімділігін арттырады, қызып кету нүктелерін барынша азайтады және қарқынды пайдалану кезінде жоғары өндірістік процессорлардың тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді.
5 жылдық кепілдік
POSEIDON VISTEK PRO ARGB 5 жылдық кепілдемемен қорғалған және жинау сапасы бойынша ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cougar |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | CGR-PSDVPRGB-W-360 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.483 |
| Ауа ағыны | 78,2 CFM |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 392x121x27 мм |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 360 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 390 |
| ТҮК коды | 0200210142167 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 152748947 |
| Желдеткіштер саны | 3 дана |
| Қысқаша атауы (қаз) | Сұйықтықпен суыртпақтап Cougar Poseidon Vistek Pro ARGB 360 WH |
| Мақсаты | Суды салқындату процессоры |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.013209958 |
| Жарықтандыру | ARGB |
| Толық атауы (қаз) | Сұйықтықпен жүзу догмасы, Cougar, Poseidon Vistek Pro ARGB 360 WH, Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, 3х120 милмин UncihogaiUrugailulument Insopulurstawstawulhombjigus Аruce Rocerustopurment АNUNQomrusaigurs Roga = = = = = = такие |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 18 Вт |
| Айналу жылдамдығы | 700-2500|10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 2066 / 2011 / 1366 / AM5 / AM4 / AM3 / AM3+ / AM2 / AM2+ |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin+ 3 pin (+5V-D-G) |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 38 дбА |
| Штрих-код | 4710483779718 |
| Қуатты тұтыну | 10,2 Вт (желдеткіш) / 8 Вт (жарықдиод) |
| Сорғының қуат тұтынуы | 2,3 Вт |
- Бағасы: 66 898 ₸



