Bestway 5614A каркас бассейні

- Қолжетімді емес
- Коды:34853
157 669 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Steel Pro MAX Oval 305 х 200 х 84 см каркас бассейні BESTWAY, 5614A, Винил, 3668 а., Болат жақтауы, Ф-насос 58381 (1249л /ч) күлте
Артқы аулаңызда жер үсті бассейнімен армандарыңыздың жазын (және балаларыңыздың армандарын) өткізіңіз!
Беріктік конструкциясы
Bestway| Steel Pro MAXTM жерүсті бассейні оңай орнатылады және ұзақ уақытқа қызмет етеді. Бассейннің берік жақтауы тұрақтылық пен төзімділікті қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы тот басуға төзімді болаттан жасалған. ClickConnectTM қосқыштары қосымша құралдарды немесе керек-жарақтарды талап етпей, бассейн орнатуды жеңілдетеді. Рама қосқыштары сонымен қатар тоттың түзілуіне төзімділікті қамтамасыз ете отырып, металл мен металдың қосылуын болдырмайды. Бассейннің берік лайнері төзімділікті арттыру және тесуге төзімді болу үшін төзімділігі жоғары 3 қабатты арматураланған Tritech| тозуға төзімді материалдан жасалған. Tritech материалы 15% бөлінуге төзімді, 33%-ға созылуға төзімді және стандартты ПВХ-ге қарағанда тесуге тұрақты, сондықтан бассейн жазда сізге жазда қызмет етеді.
Қосымша ерекшеліктері
Бұл жердегі бассейннің жиынтығына сүзгі сорғысы да кіреді.
Күнге көңілді болып, Steel Pro MAX бассейнінде күні бойы демалыңыз!
Тостағанның материалы: жоғары сапалы үш қабатты винил 0.56 мм (түбі 0.56 мм);
Қаңқа материалы: ұнтақ бояуы бар (сыртынан және ішінен) күшейтілген мырышталған болат U-құбырлар (сорма нысандар).
Өлшемі: 305 х 200 см
Биіктігі: 84 см
Бассейн көлемі: 3668 л.
Қамыттарға аксессуарларды қосу түрі:
Монтаждау уақыты: 30-60 минут + сумен толтыру.
Жиынтық
Картриджі бар сүзгіш сорғы 58381 (1249л/сағ) (I типті);
Суды ағызуға арналған қақпақ;
Ремкомплект.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Биіктігі | 84 см |
| Ұзындығы | 305 см |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 200 см |
| Пішін | Сопақша |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 5614A |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 31.6 |
| Кепілдік | 3 ай |
| ТҮК коды | 0200230093531 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 101065547 |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.1906125 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6941607365946 |
- Бағасы: 157 669 ₸



