Dreame Vivid QLED 4K Q100 43" (43Q100) теледидары

- Бар
- Коды:83474
214 990 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Dreame 43Q100 43" теледидары (43Q100) Dreame 43Q100 — 4K QLED теледидары Google TV және Dolby Vision Dreame 43Q100 — 43 дюймдік 4K QLED теледидары HDR10+, Dolby Vision және 20 Вт дыбысты қолдайтын Google TV платформасында. Модельде қос диапазонды Wi-Fi, Bluetooth 5.1, үш HDMI 2.1 және дауыстық басқару элементтері бар. ALLM ойын режимінің арқасында фильмдер, сериалдар, спорт және ойындар үшін тамаша таңдау. Негізгі артықшылықтары QLED-4K UHD панелі (3840×2160), жарықтығы 300 нит, DCI-P3 қамтуы 90%. HDR қолдауы: HDR10+, HDR10, HLG және Dolby Vision. Дыбыс 20 Вт, Dolby Audio/DBX-TV және Dolby Atmos. Google TV операциялық жүйесі: youTube, Netflix, Prime Video, App Store. Ең аз кідіріс үшін ALLM ойын мүмкіндіктері және Game Mode режимі. Қос диапазонды Wi-Fi (2,4 / 5 гГц) және Bluetooth 5.1. Дауыспен басқару және "Қашықтан басқару пультін табу" функциясы. Қысқа техникалық деректер Диагональ43" (16:9) Панель түрі / ЖАРЫҚТАНДЫРУQLED / DLED Ажыратымдылығы UHD 4K (3840 × 2160) Жарықтығы300 нит (түрі.) Түсті қамтуDCI-P3 90% (түрі.) Жаңарту жылдамдығыHSR120 / жауап 9,5 мс Көру бұрышы178° / 178° Жад (ЖЖҚ / eMMc)2 ГБ/16 ГБ ТЮНЕРЛЕРDVB-C/T/T2/S/S2 Сымсыз интерфейстеріwi-Fi 2.4/5 гГц, Bluetooth 5.1 порттарыhdmi 2.1 ×3, USB ×2, CI/CI+ ×1, AV ×1, құлаққаптар ×1, LAN ×1, SPDIF ×1 дыбыс2×10 Вт, Dolby Audio / DBX-TV / Dolby Atmos операциялық жүйесіgoogle TV Mount VESA200 × 200 мм Қуат тұтыну100 Вт / күту < 0,5 Вт Қысқа: Dreame 43Q100 — максималды жайлылық пен жанды көру тәжірибесі үшін Dolby Vision және Google TV қолдайтын стильді және функционалды 4K QLED теледидары. Тұғыры бар өлшемдер (W × D × H): 968 × 255 × 630 мм Тұғыры жоқ өлшемдер (W × D × H): 957 × 80 × 570 мм Қаптама өлшемі (L × W × H В): 1035 × 118 × 630 мм Салмағы (нетто / брутто): 6,15 / 8,0 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Операциялық жүйе | Google TV |
| Теледидар түрі | Qled |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 43Q100 |
| Аудио | Dolby Atmos, Dolby Audio |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 8 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Дауыстық көмекші | Иә |
| Экран диагоналы | 43 |
| Интерфейстер | HDMI x 3, USB x 2, LAN, CI/CI+, AV, S/PDIF, Wi-Fi, Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200208636753 |
| СЭҚ ТН коды | 8528722001 |
| Тауардың коды Kaspi | 153683410 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Теледидар Dreame Vivid QLED 4K Q100 43&" (43Q100) |
| Қуаты (Вт) | 20 Вт |
| API-ге беруге болмайды | Иә |
| Жаңа | Жоқ |
| Кіріктірілген жад көлемі | 16 Гб |
| Көлем | 0.0769419 |
| ЖЖҚ көлемі | 2 Гб |
| Өлшемі (ЛхШхВ), мм | 957*80*570 |
| Рұқсат | 4K 3840x2160 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Экранды жаңарту жиілігі | 120 Гц |
| Штрих-код | 6978486970664 |
| Жарықтық | 300 кд/м2 |
- Бағасы: 214 990 ₸



