Dreame Vista 4K K100 50" (50K100) теледидары

- Бар
- Коды:83350
229 990 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Dreame K100 50" (50K100) телевизоры
Dreame K100 теледидары — жайлы көруге арналған 4K ақылды
Dreame K100 нақты бейнені, жетілдірілген интеллектуалды процессорды және үйде ыңғайлы мүмкіндіктерді біріктіреді: біркелкі қозғалыс, ауқымды дыбыс және дауысты басқару.
Негізгі артықшылықтар
Ultra HD 4K (3840|2160) — әр көріністің нақты егжей-тегжейін анықтау
HDR10 және HLG қолдауы - терең көлеңкелер мен жарқын жарқылдар
MEMC технологиясы - спорт пен ойындарға арналған бірқалыпты қозғалыс
DreamindTM AI процессоры - нақты уақыттағы бейненің жақсаруы
DBX-TV — табиғи басс пен диалогқа толы көлемді дыбыс
Bluetooth бойынша дауысты басқару және пультті іздеу
Ойын функциялары: ALLM, HDMI 2.1 төмен кідіру режимі
Қысқа техникалық деректер
Матрица4K LED, тура жарық
Жарықтық250 жіп (типтік) / 300 жіп (макс.)
Жаңарту жиілігі 60 Гц
Шолу бұрышы178° / 178°
Жедел жады / 2 ГБ / 16 Гб Ескерткіш
HDMI|2, USB|1, Ethernet, оптикалық шығыс (SPDIF) қосылымдары
Аудио2|20 Вт, DBX-TV
VESA 200|200 мм бекіткіші
Қысқаша: Dreame K100 – сапалы бейнеленген және фильмдер, ойындар және күнделікті пайдалануға арналған мүмкіндіктер жинағы ыңғайлы тәжірибелік және ақылды теледидар.
Тұғырды ескергендегі өлшемдер (Д | Ш | В): 1110 х 255,8 x 716,1 мм
Тұғыры есепке алынбаған мөлшерлер (Д | Ш | В): 1110 х 80,4х 654,7 мм
Қаптама мөлшері (Д | Ш | В): 1206 х 124 х 748 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Dreame |
| Операциялық жүйе | Google TV |
| Теледидар түрі | LED |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50K100 |
| Аудио | Dolby Audio |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 10.6 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Дауыстық көмекші | Иә |
| Экран диагоналы | 50 |
| Интерфейстер | HDMI x 2, USB x 1, LAN, CI / CI+, AV, S/PDIF, Wi-Fi, Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200260071493 |
| СЭҚ ТН коды | 8528722001 |
| Тауардың коды Kaspi | 153682824 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Теледидар Dreame Vista 4K K100 50&" (50K100) |
| Қуаты (Вт) | 40 Вт |
| API-ге беруге болмайды | Иә |
| Жаңа | Жоқ |
| Кіріктірілген жад көлемі | 16 Гб |
| Көлем | 0.111858912 |
| ЖЖҚ көлемі | 2 Гб |
| Өлшемі (ЛхШхВ), мм | 1110*80,4*654 |
| Рұқсат | 4K 3840x2160 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Экранды жаңарту жиілігі | 60 Гц |
| Штрих-код | 6978486970015 |
| Жарықтық | 250 кд/м2 |
- Бағасы: 229 990 ₸



