Tefal Cocoon қақпағы 04240722 22 см

- Бар
- Коды:82942
5 990 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Tefal Cocoon 22 см қақпағы 04240722
Өзге де шыңдалған шыны
Қақпақ ыстыққа төзімді, жоғары температураға төзімді шыныдан жасалған. Ыдыс-аяқты ашпастан дайындау процесін бақылауға мүмкіндік береді.
Әмбебап диаметр
Диаметрі 22 см сәйкес өлшемдегі кәстрөлдер мен табандарға жарамды. Ыдыс ішіндегі жылу мен ылғалдың тығыз орналасуын және сақталуын қамтамасыз етеді.
Металл жиегі
Тот баспайтын болаттан жасалған жиек шыныны сынудан қорғайды және өнімнің қызмет ету мерзімін ұзартады.
Пайдалану ыңғайлылығы
Эргономикалық тұтқа жылытылмайды және пісіру кезінде қолайлы ұстауды қамтамасыз етеді.
Практикалық
Қақпақ оңай тазаланады және ас үйде күнделікті пайдалануға жарамды.
Сипаттамасы
Диаметрі - 22 см
Ыстыққа төзімді материал / тот баспайтын болат / пластик
Нысан - дөңгелек
Түсі - мөлдір / қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tefal |
| Диаметрі | 22 см |
| Түрі | Қақпақ |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 9100055948 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.62 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200208638993 |
| СЭҚ ТН коды | 7010200000 |
| Тауардың коды Kaspi | 123238165 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қақпақ Tefal Cocoon 04240722 22см |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0035 |
| Толық атауы (қаз) | Қақпақ, Tefal, Cocoon 04240722, 22см,Ыстыққа төзімді шыны/тот баспайтын болат,Қара |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Металл, пластик, шыны |
| Штрих-код | 4602063240742 |
- Бағасы: 5 990 ₸

