ТВ Яндекс Про MiniLED 75" станциясы

- Бар
- Коды:80510
879 990 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТВ Яндекс Про MiniLED 75 станциясы" (YNDX-00105)
TV Яндекс Про станциясымен шынайы масштабты кескінді және ақылды басқаруды бағалаңыз.
MiniLED технологиясы бар үлкен 75 дюймдік теледидар Алисаның қосылуы мен күшті дыбысымен жасалған
үлкен қонақ бөлмелері мен үй кинотеатрларына арналған, мазмұнға толық батыру әсерін қамтамасыз етеді.
Үлкен экрандағы максималды MiniLED бейнесі
MiniLED технологиясы және 4K UHD (3840x2160) рұқсаты бар экран жоғары жарықтылықты,
терең қара түс және бөлшектердің тіпті өте үлкен диагональда дәл берілуі.
Жергілікті жарықтандыру контрастты күшейтіп, суретті барынша шынайы етеді.
Ішінде Алиса бар ақылды теледидар
Кіріктірілген дауыс көмекшісі Алиса пультсіз теледидарды басқаруға мүмкіндік береді:
фильмдер мен телехикаяларды іздеуге, қолданбаларды іске қосуға, үйде дыбыс пен құрылғыларды дауыспен басқаруға.
ТВ Станция Яндекс экожүйесіне толығымен интеграцияланады.
Кез келген сценарийлер үшін жүзу бейнесі
Серпінді көріністерді өңдеу фильмдерді, спортты және ойындарды көрген кезде бірқалыпты және айқын бейнені қамтамасыз етеді.
Бөлмедегі барлық көрермендер үшін суреттің сапасын кең ауқымда көру бұрыштары сақтайды.
Қуатты көлемді дыбыс
Кіріктірілген акустика нақты диалогтар мен айқын әсерлері бар байыпты және ауқымды дыбыс жасайды.
қосымша акустикасыз үй кинотеатрының әсерін қамтамасыз етеді.
Сыйлық дизайны мен мүмкіндіктері
Жіңішке жақтаулар мен минималистік корпус заманауи құрылғы стилін көрсетеді.
Танымал сервистерді және қосылудың ыңғайлы тәсілдерін қолдау үлкен мазмұн кітапханасына қол жеткізеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | YNDX-00105 |
| Аудио | Dolby Audio |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 33 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Дауыстық көмекші | Иә |
| Экран диагоналы | 75 |
| Интерфейстер | HDMI x 3, USB x 2, LAN, S/PDIF, Mini-Jack 3,5 мм, Wi-Fi, Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200134580724 |
| СЭҚ ТН коды | 8528722001 |
| Тауардың коды Kaspi | 144691306 |
| Қысқаша атауы (қаз) | ТВ Яндекс Про MiniLED 75&" станциясы |
| Қуаты (Вт) | 50 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Кіріктірілген жад көлемі | 32 Гб |
| Көлем | 0.348410125 |
| ЖЖҚ көлемі | 4 ГБ |
| Операциялық жүйе | YaOS X |
| Толық атауы (қаз) | ТВ Станция, Яндекс, Про MiniLED 75&", YNDX-00105, Ultra HD 4K, 3840|2160, 144 Гц, 550 нит, батыс 50 Вт динамиктер, белгiлi аттар; 21в, bijes 1.х 11|2.х 11х18х18х01х01х30х33х01 ВW50х35С дозалар мен bQ диаметрi; 11х35Х V = такие 2 = 2 = = такие |
| Өлшемі (ЛхШхВ), мм | 1668*969*79 |
| Рұқсат | 4K 3840x2160 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Экранды жаңарту жиілігі | 144 Гц |
| Штрих-код | 4670028541944 |
| Жарықтық | 600 кд/м2 |
- Бағасы: 879 990 ₸



