ТВ Яндекс Про MiniLED 55 станциясы

- Бар
- Коды:80508
519 990 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТВ Яндекс Про MiniLED 55" (YNDX-00103) станциясы
Жоғары сапалы бейнелеуді тамашалаңыздар және Яндекс Про станциясымен TV-мен ақылды басқарыңыздар.
MiniLED технологиясымен қосылған әмбебап 55 дюймдік теледидар, Алиса кіріктірілген және жоғары дыбыс
Көру жайлылығы мен заманауи мүмкіндіктерді үйлестіретін орташа өлшемді қонақ үйлерге өте қолайлы.
Жоғары тәптіштелген жарқын MiniLED суреті
MiniLED технологиясы және 4K UHD (3840x2160) рұқсаты бар экран терең қара түспен қамтамасыз етiледі.
жоғары жарықтық және бөлшектердің нақты берілуін қамтамасыз етеді.
Локальды жарықтандыру кез келген сахнада суретті қанық және шынайы етеді.
Ішінде Алиса бар ақылды теледидар
Кіріктірілген дауыс көмекшісі Алиса пультсіз теледидарды басқаруға мүмкіндік береді:
фильмдер мен телехикаяларды іздеуге, қолданбаларды іске қосуға, үйде дыбыс пен құрылғыларды дауыспен басқаруға.
ТВ Станция Яндекс экожүйесіне оңай ықпалдасады.
Жүзбелі кескін және жайлы қарау
Серпінді көріністерді өңдеу фильмдерді, спортты және ойындарды көрген кезде бірқалыпты және айқын бейнені қамтамасыз етеді.
Көрерменнің кез келген қалпында көріністің кең бұрыштары сурет сапасын сақтайды.
Таза және көлемді дыбыс
Кіріктірілген акустика қанық және көлемді дыбыс береді.
Диалог нақты және нәтижелі болып қалады және олар мазмұнға тереңірек бойлайды.
Заманауи дизайн және мүмкіндіктер
Жіңішке жақтаулар мен минималистік дизайн қазіргі заманғы құрылғы стилін көрсетеді.
Танымал сервистерді және қосудың ыңғайлы әдістерін қолдау бүкіл отбасы үшін кең мазмұнға қол жеткізуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | YNDX-00103 |
| Аудио | Dolby Audio |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 16.4 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Дауыстық көмекші | Иә |
| Экран диагоналы | 55 |
| Интерфейстер | HDMI x 3, USB x 2, LAN, S/PDIF, Mini-Jack 3,5 мм, Wi-Fi, Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200120904640 |
| СЭҚ ТН коды | 8528722001 |
| Тауардың коды Kaspi | 144691337 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Яндекс ТВ Про MiniLED 55&" станциясы |
| Қуаты (Вт) | 50 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Кіріктірілген жад көлемі | 32 Гб |
| Көлем | 0.1597596 |
| ЖЖҚ көлемі | 4 ГБ |
| Операциялық жүйе | YaOS X |
| Толық атауы (қаз) | ТВ Станция, Яндекс, Про MiniLED 55&", YNDX-00103, Ultra HD 4K, 3840|2160, 144 Гц, 550 нит, электрон, 50 Вт диаметртелері, белгiлi диаметртер, bii = 1х10; Vabovjook bulutihoce; fruzhoncelirombulage suther; fVjopijmbroduduce; the = RAM 4 GB, |
| Өлшемі (ЛхШхВ), мм | 1226*777*298 |
| Рұқсат | 4K 3840x2160 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Экранды жаңарту жиілігі | 144 Гц |
| Штрих-код | 4670028541913 |
| Жарықтық | 550 кд/м2 |
- Бағасы: 519 990 ₸



