ТВ Яндекс Бейсик станциясы QLED 50"

- Бар
- Коды:80499
249 990 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТВ Яндекс Бейсик станциясы QLED 50" (YNDХ-00079)
ТВ Яндекс Бейсик станциясы — қазіргі үй үшін жинақы және функционалды шешім.
QLED технологиясы бар 50 дюймдік және кіріктірілген Алиса теледидары ыңғайлы көріну үшін жарамды
қонақ бөлмедегі, жатын бөлмедегі немесе ас үй студиясындағы фильмдер, телехикаялар және ТВ контент.
Гүлдерге бай ашық QLED бейнесі
QLED технологиясы және 4K UHD (3840x2160) рұқсаты бар экран жарық кескінді қамтамасыз етеді.
қанық түстер және нақты егжей-тегжейін анықтау.
Фильмдер мен телебағдарламаларды күнделікті көру кезінде сурет контрастық және табиғи болып көрінеді.
Ішінде Алиса бар ақылды теледидар
Кіріктірілген дауыс көмекшісі Алиса теледидарды дауыспен басқаруға мүмкіндік береді:
фильмдер мен телехикаяларды іздеу, қолданбаларды іске қосу, арналарды ауыстыру және дыбысты реттеу.
ТВ Станция Яндекс экожүйесі мен ақылды үй құрылғысына оңай интеграцияланады.
Күн сайын ыңғайлы қарау
Диагональ 50" орташа көлемді үй-жайларда ыңғайлы көруді қамтамасыз етеді.
Көріністің кең бұрыштары жан-жағынан қараған кезде жарық пен түс беруді сақтайды,
және тегіс кескінді өңдеу көз үшін қолайлы шолу жасайды.
Таза және теңгерімді дыбыс
Біріктірілген акустикалық жүйе таза және түсінікті дыбысты қамтамасыз етеді.
күнделікті қолдануға ыңғайлы.
Диалогтардың жақсы естілетіндігі сыртқы акустиканы қоспай-ақ амалын табуға мүмкіндік береді.
Лак дизайны және қазіргі заманғы мүмкіндіктері
Жұқа жиектері бар минималистік дизайн интерьерге үйлесімді сәйкес келеді.
Танымал сервистерді қолдау және қосудың ыңғайлы тәсілдері
бүкіл отбасы үшін әртүрлі мазмұнға қолжетімділікті ашады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Теледидар түрі | Qled |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | YNDX-00079 |
| Аудио | Dolby Audio |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 11.3 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Дауыстық көмекші | Иә |
| Экран диагоналы | 50 |
| Интерфейстер | HDMI x 3, USB x 2, LAN, S/PDIF, Mini-Jack 3,5 мм, Wi-Fi, Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200120913284 |
| СЭҚ ТН коды | 8528722001 |
| Тауардың коды Kaspi | 144565641 |
| Қысқаша атауы (қаз) | ТВ Яндекс Бейсик QLED 50&" станциясы |
| Қуаты (Вт) | 30 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Кіріктірілген жад көлемі | 32 Гб |
| Көлем | 0.11746377 |
| ЖЖҚ көлемі | 2 Гб |
| Операциялық жүйе | YaOS X |
| Толық атауы (қаз) | TB Станция, Яндекс, Бейсiк QLED 50&", YNDX-00079, Ultra HD 4K, 3840|2160, 60 Гц, 450 нит, белдік 30 Вт, 2х 1, диаметр VаOS Х,RAN-2GB, Ғhаша-33 G, Вulelovhoti bookeroto bi_1112х75|18 VXQV 1XX bulstigomment 1-2 = = = = = = = такие |
| Өлшемі (ЛхШхВ), мм | 1112*655*82 |
| Рұқсат | 4K 3840x2160 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Экранды жаңарту жиілігі | 60 Гц |
| Штрих-код | 4670028541968 |
| Жарықтық | 450 кд/м2 |
- Бағасы: 249 990 ₸



