ТВ Яндекс Бейсик станциясы QLED 43"

- Бар
- Коды:80498
199 990 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТВ Яндекс Бейсик станциясы QLED 43" (YNDX-00078)
ТВ Яндекс Бейсик станциясы — қазіргі үй үшін шағын әрі функционалды шешім.
QLED технологиясы мен кіріктірілген Алиса орнатылған 43 дюймдік теледидар асүй үшін тамаша.
жатын бөлме немесе шағын қонақ бөлмесі ыңғайлы көруді және ыңғайлы басқаруды қамтамасыз етеді.
Гүлдерге бай ашық QLED бейнесі
QLED технологиясы және 4K UHD (3840x2160) рұқсаты бар экран жарық кескінді қамтамасыз етеді.
қанық түстер және жақсы тәптіштелген.
Фильмдерді, сериалдарды және теледидарды көргенде сурет айқын және қарама-қарсы көрінеді.
Ішінде Алиса бар ақылды теледидар
Кіріктірілген дауыс көмекшісі Алиса теледидарды дауыспен басқаруға мүмкіндік береді:
фильмдер мен телехикаяларды іздеу, қолданбаларды іске қосу, арналарды ауыстыру және дыбысты реттеу.
ТВ Станция Яндекс экожүйесі мен ақылды үй құрылғысына оңай интеграцияланады.
Күн сайын ыңғайлы қарау
43" диагоналі шағын үй-жайларда қолайлы көруді қамтамасыз етеді.
Көріністің кең бұрыштары жан-жағынан қараған кезде жарық пен түс беруді сақтайды,
және тегіс кескінді өңдеу көз үшін қолайлы шолу жасайды.
Таза және теңгерімді дыбыс
Біріктірілген акустикалық жүйе таза және түсінікті дыбысты қамтамасыз етеді.
күнделікті қолдануға қолайлы.
Диалогтар сыртқы акустиканы қоспай-ақ жүруге мүмкіндік беретіндей нақты көрінеді.
Лак дизайны және қазіргі заманғы мүмкіндіктері
Жұқа жиектері бар минималистік дизайн интерьерге үйлесімді сәйкес келеді.
Танымал сервистерді қолдау және қосудың ыңғайлы тәсілдері
бүкіл отбасы үшін әртүрлі мазмұнға қолжетімділікті ашады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Теледидар түрі | Qled |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | YNDX-00078 |
| Аудио | Dolby Audio |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 8.6 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Дауыстық көмекші | Иә |
| Экран диагоналы | 43 |
| Интерфейстер | HDMI x 3, USB x 2, LAN, S/PDIF, Mini-Jack 3,5 мм, Wi-Fi, Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200120907146 |
| СЭҚ ТН коды | 8528722001 |
| Тауардың коды Kaspi | 144565603 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Яндекс ТВ Бейжің станциясы QLED 43&" |
| Қуаты (Вт) | 20 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Кіріктірілген жад көлемі | 32 Гб |
| Көлем | 0.085825305 |
| ЖЖҚ көлемі | 2 Гб |
| Операциялық жүйе | YaOS X |
| Толық атауы (қаз) | ТВ Станция, Яндекс, Бейсик QLED 43&", YNDX-00078, Ultra HD 4K, 3840|2160, 60 Гц, 350 нит, ән 20 Вт, 2х1 әншілер әндер, ЯТОх 21. |
| Өлшемі (ЛхШхВ), мм | 958*570*81 |
| Рұқсат | 4K 3840x2160 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Экранды жаңарту жиілігі | 60 Гц |
| Штрих-код | 4670028541951 |
| Жарықтық | 350 кд/м2 |
- Бағасы: 199 990 ₸



