CyberPower BPS240V7A батареялық блогы

- Бар
- Коды:79806
1 156 990 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CyberPower BPS240V7A - бұл сыртқы батарея модулі (СБМ), оны қоректендірудің авариялық ажырауы уақытындағы жүйенің жұмыс уақытын ұзақ уақытты қамтамасыз ету үшін бірлескен ИБП-мен бірге пайдалану мүмкін, Теңізбен түйісуі жөнін қоса алулар мен пайдаланудан ажыратпалар үшін авариялық режимін алу мақсатымен пайдаланулар үшін қажетті ынталарды пайдалану шартымен бір нықтасытырылып құрастырылып отырған жүйеге қоса беруге тиіс тігілетін жөн. Батарея модулі бірнеше кеңейтілген батареялық модульдерді қосуға мүмкіндік беретін "plug-and-play" технологиясымен тұрақты тоқтың қуатын алумен бірге келеді.
Құрылғылар "ыстық ауыстыру" функциясы бар батареялар блоктарымен жарақтандырылады, бұл пайдаланушыларға қосылған жүктемені ажыратпастан, аккумуляторлық модулді қауіпсіз ауыстыруға мүмкіндік береді. Тұрақтылық пен қауіпсіздік батарея модулінде пайдаланылатын герметикалық қорғасын-қышқылды батареяның арқасында қамтамасыз етіледі, бұл тамақтандыру жүйесінің берік жұмыс істеуіне кепілдік береді. Өнеркәсіптік кластағы металл корпустың болуы бұл құрылғыны деректерді өңдеу және сақтау орталықтарына және жауапты қосымшалар үшін қолайлы жасайды.
Габариттер (ШхВхГ) (мм): 270х520х460
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CyberPower |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | BPS240V7A |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 122.2 |
| Толық зарядтау уақыты | 4 сағ |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200208583415 |
| СЭҚ ТН коды | 8507800009 |
| Қысқаша атауы (қаз) | CyberPower BPS240V7A аккумуляторлық блогы |
| Мақсаты | Иә |
| Батарея жинағының кернеуі | |240В |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0719103 |
| Толық атауы (қаз) | Батареялық блок, CyberPower BPS240V7A, Еденге ою-өрнек, 12В*7 Асағ, 40 дана, Қара |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4711027791951 |
- Бағасы: 1 156 990 ₸



