Xiaomi 2025 S MiniLED 55" смарт теледидары (L55MA-SPLRU)

- Бар
- Коды:74186
289 990 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Xiaomi смарт теледидары 2025 S MiniLED 55" (L55MA-SPLRU) Шағын жарықдиодты кеңейтілген аймақтар - Артқы жарықты басқару Xiaomi дербес әзірлеген жергілікті күңгірттеу алгоритмі ең жоғары жарықтылықты арттыру үшін артқы жарықтың жарықтығын дәл басқарады. Артқы жарық жүйесі 512 күңгірттеу аймағын басқарады, әр аймақ үшін жарықтық мәндерін кадр бойынша түрлендіреді, көлеңкелердің контрастын және егжей-тегжейлерін арттырады және осылайша жергілікті күңгірттеудің ең жоғары жарықтығын айтарлықтай арттырады. Керемет сурет сапасы -Табиғи және жарқын түстерді дәл қайталау Mini LED дисплейінің озық технологиясы экранды 512 тәуелсіз күңгірттеу аймағына бөледі, бұл керемет сурет сапасын қамтамасыз етеді. Кәдімгі СКД теледидарларымен салыстырғанда, Mini LED бөлшектерді үлкейтеді және гало эффектісін азайтады. Сонымен қатар, теледидар сыртқы жарықтағы өзгерістерді автоматты түрде таниды, бұл жарқын жарықтар мен терең қараңғылықтарды қамтамасыз етеді. Таңқаларлық бейнелер - Дисплейдің ең жоғары жарықтығы 1200 нит Жоғары жарықтық және белгілі бір аумақтардағы артқы жарықтың жарықтығын тиімді реттеу шынайы түс контрасттарын қамтамасыз ету үшін ашық және қараңғы арасында ерекше контраст жасайды. 4K ultra high resolution пішіміндегі кескін сапасы - MEMC технологиясы 4K 120 Гц MEMC (Motion Estimation, Motion Compensation) технологиясымен біріктірілген 144 Гц жаңарту жиілігі миллисекундтық деңгейде кадр интерполяциясын қамтамасыз етеді, бұл жоғары жылдамдықты көріністерді қарау кезінде кескіннің өшпеуіне қол жеткізуге мүмкіндік береді. . Иммерсивті дыбыс 4 динамикті динамик жүйесі анық жоғары жиіліктермен және терең басспен қуатты және иммерсивті дыбыс тәжірибесін қамтамасыз етеді. Dolby Vision IQ, Dolby Atmos және IMAX Enhanced құрылғыларымен біріктірілген кинорежиссер режимі кинотеатрмен салыстырылатын дыбысты алуға мүмкіндік береді. Тұғырды ескере отырып өлшемдер (Л × Ш × Жылы): 1226 × 280 × 767 мм Тұғырды қоспағанда өлшемдер (L × W × Жылы): 1226 × 85 × 716 мм Қаптама өлшемі (L × W × В): 1385 х 143 х 853 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Операциялық жүйе | Android TV |
| Теледидар түрі | Mini LED |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | L55MA-SPLRU |
| Аудио | Dolby Atmos |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 16.9 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Дауыстық көмекші | Иә |
| Экран диагоналы | 55 |
| Интерфейстер | HDMI x 3, USB x 2, LAN, S/PDIF, Mini-Jack 3,5 мм, Wi-Fi, Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200173246681 |
| СЭҚ ТН коды | 8528722001 |
| Тауардың коды Kaspi | 135083706 |
| Қуаты (Вт) | 25 Вт |
| API-ге беруге болмайды | Жоқ |
| Жаңа | Жоқ |
| Кіріктірілген жад көлемі | 32 Гб |
| Көлем | 0.13164788 |
| ЖЖҚ көлемі | 3 Гб |
| Өлшемі (ЛхШхВ), мм | 1226х85х716 |
| Рұқсат | 4K 3840x2160 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Экранды жаңарту жиілігі | 144 Гц |
| Штрих-код | 6941948703681 |
| Жарықтық | 650 кд/м2 |
- Бағасы: 289 990 ₸



