Теледидар Яндекс ТВ Алисой станциясы YandexGPT QLED 4K UHD 65"

- Бар
- Коды:73610
419 990 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Теледидар Яндекс ТВ Алисой станциясы YandexGPT QLED 4K UHD 65"
Ақылды теледидар
YandexGPT 4 нейротеті бар Алиса TV станциясын дауыспен басқарылатын және көптеген мүмкіндіктері бар ең ақылды теледидарға айналдырады.
Интеллектуалды жақсартудан интуитивті қарым-қатынас пен өзара әрекеттесуге дейін.
AI TV / Жасанды интеллект
Смарт функциялардың арқасында виртуалды ассистентпен қарым-қатынас барынша табиғи болды.
Алиса оны алдын ала үйретпеген стандартты емес командаларды да түсінеді.
AI Picture Quality технологиясы бейнені автоматты түрде реттейді, бұл кадрларды жарқын және бай етеді.
YaOS X мультимедиялық платформасы
QLED станциясының екінші буыны YaOS X операциялық жүйесінде жұмыс істейді.
Жүйе жаңа мүмкіндіктер мен мүмкіндіктерді қамтитын жаңартуларды тұрақты түрде алады.
Бейненің жоғары сапасы
QLED экранының кванттық нүктелері 1 млрд-тан астам түс реңктерін береді, бұл шынайы бейнені жасайды.
HDR және MEMC технологиялары серпінді көріністердің бірқалыптылығын қамтамасыз етеді.
Yandex PQ технологиясы түс жеткізу дәлдігін арттырады.
Таза және көлемді дыбысталу
Yandex AQ технологиясы арқылы реттелген қуаты 34 Вт төрт динамикасы,
күшті және көлемді дыбысты қамтамасыз етеді.
Кең жиілік диапазоны фильмдер мен музыканы көру әсерін күшейтеді.
Жиынтық
Теледидарды тумбада орнатуға немесе қабырғаға іліп қоюға болады.
Комплектіге металл аяқтар мен бекіткіш винттер кіреді.
Қолжетімді өлшемдер
QLED станциясының ТД 43, 50, 55 және 65 дюйм диагоналдарда қол жетімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Теледидар түрі | Qled |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | YNDX-00096 |
| Аудио | Dolby Audio |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 24.2 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Дауыстық көмекші | Иә |
| Экран диагоналы | 65 |
| Интерфейстер | HDMI x 3, USB x 2, LAN, S/PDIF, Mini-Jack 3,5 мм, Wi-Fi, Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200120907221 |
| СЭҚ ТН коды | 8528722001 |
| Тауардың коды Kaspi | 135306530 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Теледидар, Яндекс, ТД Станция, YandexGPT негiзi Алисамен, QLED, 4K UHD, 65&" |
| Қуаты (Вт) | 34Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Кіріктірілген жад көлемі | 32 Гб |
| Көлем | 0.2321001 |
| ЖЖҚ көлемі | 3 Гб |
| Операциялық жүйе | YaOS X |
| Толық атауы (қаз) | Теледидар, Яндекс, ТВ Станция, YandexGPT ананы, YNDX-00096, QLED 65&", 3840|2160 4K UHD, 60 Гц, 450 нит, әншілер саны 34ВТ, 4 қилықты динамика Vаtoho Х. |
| Өлшемі (ЛхШхВ), мм | 1453*852*81 |
| Рұқсат | 4K 3840x2160 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Экранды жаңарту жиілігі | 60 Гц |
| Штрих-код | 4670028541692 |
| Жарықтық | 450 кд/м2 |
- Бағасы: 419 990 ₸



