ТВ Бейжің станциясы Яндекс YNDX-00075 Алисоймен YaGPT 50"

- Бар
- Коды:72011
217 490 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТВ Бейжің станциясы Яндекс YNDX-00075 Алисоймен YaGPT 50"
ТВ Бейсiк станциясы YNDX-00075 — жаңа ақылды Яндекса диагональды 50" телевизор, телевизорлар мен ақылды бағаналардың үздік технологияларын үйлестіретін.
Пультсіз дауысты басқару
Farfield дауысты тану технологиясы дауыс командаларының көмегімен басқаруға мүмкіндік береді.
Алиса қолданбаларда, бейне сервистерде немесе нейробраузерде дұрыс контент таба алады.
Дауыс ассистенті отбасы мүшелерін дауысы бойынша ажыратады және профильдер арасында ауысуы мүмкін.
YandexGPT базасындағы алиса
Алиса YandexGPT нейросеттерінде жұмыс істейді, бұл нақты жауаптар беруге және жаңа идеялар ұсынуға мүмкіндік береді.
Жүздеген дағдылар бар: ескертулерді орнату, қоңырау шалғыштар, таксиге тапсырыс беру және басқа да күнделікті міндеттер.
Тіпті сөндірілген күйінде жұмыс істейді
ТВ өшірілген кезде, құрылғы ақылды бағана ретінде жұмыс істейді.
Ауа райын білуге, музыка қосуға немесе жарықтандыру сияқты ақылды үйді басқаруға болады.
YaOS X платформасы және контент
TB Станция YaOS X платформасында жұмыс істейді және фильмдердің, телехикаялардың, музыканың және блогтардың үлкен таңдауын ұсынады.
Әр пайдаланушы өз талғамына қарай контент таба алады.
Yandex Picture Quality технологиясы
4K-дегі бейне жоғары егжей-тегжейлі және дәл түс беруімен ерекшеленеді.
Фильмнен спорттық көрсетілімге дейінгі контенттің кез келген түрінде сурет көрнекі және табиғи қалпында қалады.
Yandex Audio Quality технологиясы
Кең жолақты динамика дыбысы контенттің әртүрлі түрлеріне арналған.
Жиіліктердің кең ауқымы мен терең бас фильмдерде де, музыкада да сапалы дыбысталуды қамтамасыз етеді.
Ыңғайлы орнату және жинақтау
ТВ тумбаға орнатылып, қабырғаға ілінуі мүмкін.
Жинаққа металл аяқтар, бұрандалар, AAA батареялары бар пульт, қуат беру кабелдері және нұсқаулық кіреді.
Қол жетімді диагональдар
Модель бірнеше өлшемде берілген: 43, 50, 55 және 65 дюйм.
TV Бейсик станциясы - бұл кең мүмкіндіктер мен ыңғайлы басқаруы бар үйдегі ойын-сауық орталығы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | YNDX-00075 |
| Аудио | Dolby Audio |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 11.3 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Дауыстық көмекші | Иә |
| Экран диагоналы | 50 |
| Интерфейстер | HDMI x 3, USB x 2, LAN, S/PDIF, Mini-Jack 3,5 мм, Wi-Fi, Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200133547964 |
| СЭҚ ТН коды | 8528722001 |
| Тауардың коды Kaspi | 131893133 |
| Қысқаша атауы (қаз) | ТВ Яндекс Бейсік станциясы YNDX-00075, 50&", YaGPT тамыры Әлисамен. |
| Қуаты (Вт) | 30 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Кіріктірілген жад көлемі | 32 Гб |
| Көлем | 0.11746377 |
| ЖЖҚ көлемі | 2 Гб |
| Операциялық жүйе | YaOS X |
| Толық атауы (қаз) | ТВ Станция Бейсик, Яндекс, YNDX-00075, 50", YaGPT негізіндегі Алисамен, KSF LED, 4K Ultra HD, 60 Гц, 320 нит, 30 Вт, 2 динамик, YaOS X, RAM 2 GB, Flash 32 GB, 178/178, Wi-Fi, USB 2×2.0, Bluetooth 5.1, HDMI 3×2.1, қара. |
| Өлшемі (ЛхШхВ), мм | 1112*655*82 |
| Рұқсат | 4K 3840x2160 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Экранды жаңарту жиілігі | 60 Гц |
| Штрих-код | 4670028541548 |
| Жарықтық | 320 кд/м2 |
- Бағасы: 217 490 ₸



