SVC LED C35-9W-E14-6500K Жарық диодты шамы Салқын шам

- Бар
- Коды:65844
369 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SVC LED C35-9W-E14-6500K жарық диодты шамы, Оттық, суық
• Заманауи жарықдиодты SVC шамдары - бұл жалпы жарықтандыру үшін тамаша шешім. Олар жоғары сапалы жарықты сәулелендіреді, орнатылған сәттен бастап электр энергиясына арналған шығыстарды азайтады және жиі ауыстыруды талап етпейді.
Ұзақ қызмет ету мерзімі
• Ұзақ қызмет ету мерзімі - 25 000 сағат.
• SANAN OPTOELECTRONICS сенімді және сапалы жарықдиодтары.
• IC сенімді драйвері шамадан тыс жүктеу, қызып кету және қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді.
• Термобақылау: жарықдиодтары қызбайды, шам ресурсы төмендемейді.
• Қыздыру және галогенді шамдарға қарағанда жылу әлдеқайда аз бөлінеді.
| Электромагниттік үйлесімділік нормаларына сәйкес келеді.
• Құрамында сынап жоқ және арнайы кәдеге жаратуды талап етпейді.
• Қызмет ету мерзімі қыздыру шамдарына қарағанда он есе көп.
Техникалық сипаттамалары:
Колбаның түрі (нысан): C35
Тұтынылатын қуаты: 9Вт
Жұмыс кернеуі: 220В
Түс температурасы: 6500K
Жарық ағыны: 600лм
Цоколь: E14
Кепілдік: 2 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Түс температурасы | 6500К |
| Жертөле | E14 |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | C35-9W-E14-6500K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.028 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200192221799 |
| СЭҚ ТН коды | 8539520003 |
| Тауардың коды Kaspi | 141321706 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Жарыкдиодты шам SVC LED C35-9W-E14-6500K арық жарық |
| Қуаты (Вт) | 9 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.000178145 |
| Толық атауы (қаз) | Жарықдиодты шам, SVC, LED C35-9W-E14-6500K, шам жүйесі — шам, қуаты 9Вт, колбасы С35, өзара температурасы 6500K, цоколи E27, Жер жарық |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Штрих-код | 6900309243143 |
- Бағасы: 369 ₸


