DL DKC 200х50 бекіту элементтерімен және жалғағыш тілімшелерімен жиынтықтағы тарамдаушы

- Бар
- Коды:65017
20 813 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиынтығында монтаждауға қажетті бекіту элементтері мен жалғау пластиналары бар DL 200х50 тармақтағыш
«S5 Combitech» табақ лотоктарының жүйесіне лотоктардың өздерінен басқа күрделі кабельді трассалар – тарамдаушылар және айналымдар үшін қажет аксессуарлар кіреді. Жүйенің құрамына лотоктар мен аксессуарлардың қақпақтары кіреді, оларды тығыздағыштармен бірге пайдалану кабельді қоршаған ортаның ықпалынан сенімді қорғап тұруға мүмкіндік береді. DL тармақтауышының жиынтығына бөлшектерді монтаждау үшін қажетті бекіту элементтері және қосу тілімдері кіреді. Орындалуы - "Сендзимир әдісімен мырышталған болат", лоток ені - 50 мм, биіктігі - 200 мм, ішкі радиусы - 100 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36237K |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.67 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200210259612 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Қысқаша атауы (қаз) | DKC 200х50 DL тармақшаш, монтаждау 3 қосымша элементтер мен пластиналармен - комп |
| Материал | Болат |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00414 |
| Толық атауы (қаз) | DKC Тармақтандырғыш DL, 36237К, 200х50, бастырма элементтер және құрттар пластиналармен |
| Науаның ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4690309481868 |
- Бағасы: 20 813 ₸

