DKC 35264 200x50 L3000 перфорацияланған науа

- Бар
- Коды:65007
5 835 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DKC 35264 200x50 L3000 перфорацияланған науа
Перфорацияланған науа 200х50 L3000 өткізгіштер мен кабельдерді төсеуге арналған кәбілдік трассалардың құрылымына арналған. Жоғары көтеру қабілетімен ерекшеленеді – өндіру кезінде шығарылатын қалыптау қосымша қатаңдық қырын жасайды, бұл жүйенің салмақ түсу қабілетін 54% дейін арттырады. Перфорация конструкцияның салмағын қысқартады. Лотоктарда диаметрі 11 мм, 17 мм, 21 мм кабельді бұруға арналған саңылаулар болады. Жүйе үшін қолданылатын "мама-папа" қосылу әдісі монтаж уақытын едәуір қысқартады және үздіксіз контур жасайды. ДКС табақ лотоктарының конструкциясы төсеу кезінде кәбілді бүлінуден сақтайды. Болаттың қалыңдығы – 0,7 мм, лотоктың биіктігі – 50 мм, ені – 200 мм, ұзындығы – 3000 мм. Пайдалы қимасы 9800 мм. Орындау – "Сендзимир әдісімен мырышталған болат", мырыш жабынының массасы 180 г/м2 және қалыңдығы кемінде 10.5 мкм., жылытылатын бөлмелерде атмосфералық ортаның төмен қатыстық ылғалдығының төмен деңгейін қолданып, аз деңгейін қолданып алса болмайды ластау.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 35264 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.7 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Ұзындығы | 3 м |
| ТҮК коды | 0200289013887 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909409 |
| Қысқаша атауы (қаз) | DKC 35264 перфорирленген лоток, 200×50 мм, L3000 |
| Материал | Болат |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00525 |
| Толық атауы (қаз) | DKC 35264 перфорирленген лоток, 200×50 мм, L3000 |
| Штрих-код | 4607004496301 |
- Бағасы: 5 835 ₸



