Автоматты сөндіргіш iPower ВА59-1250 3P 1000A

- Бар
- Коды:14558
204 610 ₸
+7 (702) 378-27-58
- +7 (706) 664-24-24
14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Автоматты сөндіргіш iPower ВА59-1250 3P 1000A
Лималық корпустағы автоматты ажыратқыш - электр тізбектерін шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан сақтауға арналған электр құрылғы. Ол жабдықтардың зақымдануын болдырмау және мүмкін болатын өрттердің алдын алу үшін белгілі бір ақаулар пайда болған кезде электр тізбектерінің автоматтық ажырауын қамтамасыз етеді.
Литтік корпустағы автоматты ажыратқышта әдетте номиналды ток, полюстер саны, іске қосылу сипаттамасы және оның қызметтік пен қолданысын айқындайтын басқа да параметрлері сияқты әр түрлі сипаттамалары бар. Ол өнеркәсіп, құрылыс, энергетика және үйді пайдалануды қоса алғанда, әртүрлі салалардағы электр жүйелерінде кеңінен қолданылады.
Техникалық сипаттамалары:
Номиналды ток — 1000А
Полюстердің саны — 3
Номиналды жұмыс кернеуі — 400V
Шекті өшіру қабілеті — 85kA
Ағытқыштың түрі - жылулық
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | iPower |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | AM1-1250M 3P 1000A-A |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 20 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200310458700 |
| СЭҚ ТН коды | 8536209007 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Автоматты ажыратқыш iPower ВА59-1250 3P 1000A |
| Номиналды кернеу | 380/660 Жылы |
| Номиналды ток | 1000A |
| Көлем | 0.039962 |
| Толық атауы (қаз) | Автоматты ажыратқыш, iPower, ВА59-1250 3P 1000A |
| Шекті ажырату қабілеті | 100кА |
| Штрих-код | 4870207653370 |
- Бағасы: 204 610 ₸



